• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו בסרטון המרגש: הילד יוסף חיים לוי הפך לשוטר ליום אחד

מתנה מיוחדת לילד בן 10: ''ניידת המשאלות'' של משטרת ישראל, המותאמת לפעילויות עבור ילדים הסובלים מבעיות בריאותיות, הגשימה את חלומו של יוסף חיים להיות שוטר ליום אחד

הילד יוסף חיים לוי מתקבל על ידי מפקד תחנת אופקים (צילום: דוברות המשטרה)

במסגרת חיזוק הקשר עם הקהילה בעיר אופקים נודע לשוטר הקהילתי למגזר החרדי, רס"מ יוסף זריהן, על חלומו של יוסף חיים לוי בן ה-9 להפוך לשוטר ליום אחד.

תחנת המשטרה נרתמה להגשים את חלומו של הילד, וביום הולדתו העשירי שנחוג אמש הפתיעו השוטרים את יוסף חיים עם "ניידת המשאלות" של משטרת ישראל שאך זה נחנכה והותאמה במיוחד לפעילויות עבור ילדים הסובלים מבעיות בריאותיות ומוגבלויות שונות, ועל מנת לשמח אותם.

​​​​​​​

לפני עלותו לניידת ניתנו לילד מדי שוטר וכובע משטרתי ומפקד התחנה, סגן ניצב אבי לוי, העניק לו תעודת שוטר ואת דרגותיו ובכך הפך לשוטר ליום אחד.

מהלך הפעילות הילד ערך סיור בניידת, שמע כיצד נשמעת בזמן אמת רשת הקשר המשטרתית, למד איך מפענחים חוקרי הזיהוי הפלילי טביעות אצבע, וכיצד פועל הרובוט המשטרתי המסייע לחבלן בנטרול חפצים חשודים. בסיום "הכשרתו" עם הרובוט הוענקה לו סיכת חבלן.

"אנו שמחים ומודים על הזכות שהייתה לנו להיות במחיצתו של יוסף חיים ליום אחד, להגשים את חלומו ביום הולדתו ולהעניק לו חוויה מעשירה. נאחל לו הרבה בריאות ומזל טוב", כך נמסר מהמשטרה.

שוטר ליום אחד- בצד המאבק בפשיעה משטרת ישראל פועלת כל השנה בפעילויות ערכיות וחינוכיות למען ובשיתוף עם הקהילה וגם מגשימה חלומות.

תגובות

End of content

No more pages to load