• 26 ינואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''אם חברי לא היה מצלם את הסרטון, עכשיו הייתי יושב במעצר''

בעלי הקיוסקים בשכונות ב''ש נאלצים להתמודד גם עם מכת פריצות וגם עם קהל קשה. צפו בסרטון שהציל בעל קיוסק בשכונה ג' ממעצר בטוח

האישה מכה את עצמה (צילום סלולרי)

''אם החבר שלי לא היה צמלם את הסרטון, הייתי יושב עכשיו במעצר על תקיפה שלא הייתה. נכנסה אישה לקיוסק, לא הייתה מרוצה - ואז יצאה, קרעה לעצמה את החולצה, הרביצה לעצמה והתחילה לצעוק שתקפתי אותה. למזלי, חברי שלף את הטלפון ותיעד את כל התקרית. אם לא היה מצלם, יכול להיות שהיו עוצרים אותי והייתי מבלה שבוע במעצר'', מספר לנו ס' (השם המלא שמור במערכת), בעל קיוסק בשכונה ג'.

הסרטון, שפורסם גם ברשתות חברתיות (צילום סלולרי)
​​​​​​​

''יש לנו הרבה קליינטים כאלה, זה קורה כל הזמן'', הוא מספר. בעלי הקיוסקים בבאר שבע נאלצים להתמודד עם אוכלוסיות לא סימפטיות. בעימותים האלה, לפעמים יש מי שמנסה לנצל את המצב ולפגוע בבעל הקיוסק. ''אתה לא יכול לא למכור וודקה למי שמבקש, אם זה אדם בוגר. באים שיכורים לקנות וודקה קטן, זה מפריע, לא נעים'', אומר לנו בעל קיוסק אחר, בשכונה ה'. ''אני פתוח גם מאוחר בלילה, לפעמים אנשים נתקעים בלי קפה, או בלי שתייה קרה, יש לי פה סנדוויצ'ים, מחזיק דברי חלב, יש לי אפסרסו, אנשים באים למלא טוטו. אני רוצה שיהיה פה נעים, לא מתאים לי שיכורים. כשצריך, אני פשוט מסלק''.


תגובות

End of content

No more pages to load