• 15 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום יוגש נגד תושב שגב שלום ששדד בעלת דוכן פיס בב''ש

התביעה מתכוונת להגיש כתב אישום נגד תושב שגב שלום, בן 45, ששדד באכזריות בעלת דוכן בבאר שבע, בעת שזו שבה לביתה עם הפדיון היומי

פוענח שוד בעלת דוכן הפיס (צילום הדמיה: דוד שי / CC BY 3.0)

פוענח השוד האכזרי של בעלת דוכן הלוטו בבאר שבע, באחד המרכזים המסחריים בעיר, אשר נשדדה בידי רעול פנים בכניסה לביתה. שוטרי היחידה ללוחמה בפשיעה בתחנת באר שבע  עצרו, בתום חקירה, שני חשודים, תושבי שגב שלום. בכוונת התביעה להגיש נגד אחד מהם כתב אישום.

ב-5 בנובמבר, בשעה 21:30,  התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות אישה מבוגרת שנשדדה בכניסה לבניין בו היא גרה בבאר שבע, בידי גבר זר, אשר נקט כלפיה אלימות. נהג מונית שהסיע את המתלוננת לביתה שמע את זעקותיה, ראה חשוד רעול פנים נמלט לתוך רכב ודיווח למשטרה. עם קבלת הדיווח, פעולות מהירות של שוטרים היחידה ללוחמה בפשיעה הובילו לחשד בדבר זהות המבצעים. 

במקביל, מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום, עלה כי גבר זר רעול פנים תקף באלימות את המתלוננת ששבה בסופו של יום עבודתה עם הפדיון של דוכן מפעל הפיס בדוכן אותו היא מפעילה, שדד אותה ואז נמלט ברכב. המתלוננת נזקקה לטיפול רפואי ופונתה לבית החולים סורוקה. 

נפתחה חקירה, נאספו ממצאים ובתם פעולות מורכבות ועלה החשד כנגד מעורבים חשודים בביצוע המעשה. עם התפתחות החקירה נעצרו שני חשודים תושבי שגב שלום בני 20 ו-45 ומעצרם הוארך מעת לעת. בחיפוש בביתו של החשוד תושב שגב שלום בן ה-45 אותר ונתפס סכום כסף. 

עם התקדמות החקירה שוחרר אחד החשודים וכנגד השני, תושב שגב שלום בן ה-45 הוגשה אתמול ה 11.12, הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגד החשוד כתב אישום בגין המיוחס לו.

''משטרת ישראל רואה בחומרה אירועי אלימות ופועלת לאיתור ומעצר חשודים בפגיעה במרקם החיים התקין והבטחון האישי במרחב הפרטי והציבורי ובפרט בכל האמור בעבירות נגד האוכלוסיה המבוגרת'', אומרים במשטרה. 

תגובות

End of content

No more pages to load