• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד מארגני מסיבת הטבע בעקבותיה נהרגה טוהר דוד ז''ל

שלושת מארגני מסיבת הטבע בנגב מואשמים בהריגת החיילת טוהר דוד, שהתמוטטה ברחבת הריקודים, אך פונתה רק כעבור שעות ארוכות

טוהר דוד ז''ל (צילום: רשת חברתית) ; זירת המסיבה (צילום: דוברות המשטרה)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט מחוזי בב"ש כתב אישום נגד שלושה נאשמים, בגין הריגתה של החיילת טוהר דוד ז"ל ב"מסיבת טבע", אשר התקיימה לפני כשנה בדרום הארץ.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אליזבט ברנר אברהם, הנאשמים ליאון בגיו, בן 32 מאשלים ושלמה פשרל בן 38 מבת ים ארגנו בלילה שבין ה-4 ל-5 באוגוסט, 2017,  מסיבה המכונה "פסיכוזה" בדרום, וזאת ללא אישורים כדין מגורמי המשטרה וללא קבלת רשיון לקיום המסיבה מטעם המועצה המקומית בני שמעון, כאשר אילו היו פונים לקבלת הרשיון מטעמה, היו נדרשים, בין היתר, להוכיח למועצה, כי כחלק מההכנות למסיבה, הם שכרו שירותי אמבולנס עם צוות רפואי מקצועי. הנאשמים בגיו ופשרל לא שכרו שרותי אמבולנס או צוות רפואי כלשהו, אשר יעמוד בכוננות במתחם המסיבה, ושיהיו ברשותו אמצעים להגשת עזרה רפואית מקצועית למי ממשתתפי המסיבה, למקרה ויקלע לאירוע של מצוקה רפואית.

הנאשם  עמרי חיון בן 34 מערד, היה סטודנט שנה ד' לרפואת שיניים, ועבד במסיבה כמוכר כרטיסים ומצמיד צמידים מטעם הנאשמים בגיו ופשרל,  וכלל לא הועסק  על-ידי שני הנאשמים כגורם רפואי מקצועי מוסמך.

וידאו: תיעוד זירת מסיבת הטבע 

במהלך המסיבה, לקראת השעה 6:00 בבוקר, התמוטטה טוהר דוד ברחבת הריקודים ורק לקראת השעה 10:30, כאשר מצבה הידרדר, פונתה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.

בשל מעשי הנאשמים או במחדלם, כל אחד לפי חלקו, כשהם מודעים לתוצאות האפשריות של מעשיהם, נגרם מותה של טוהר דוד ז"ל בבית החולים.

הפרקליטות מייחסת בכתב האישום לשלושת הנאשמים עבירת הריגה. בכתב האישום צוין, כי "הנאשמים בגיו ופשרל, בהיותם המארגנים של המסיבה והנאשם חיון, בהיותו מי שהציג את עצמו כבעל ידע רפואי, גרמו למותה של המנוחה ביודעם, כי כתוצאה ממעשיהם ומחדליהם שלהלן הם צפויים לגרום למותה של המנוחה ובנטלם סיכון בלתי סביר לגרימת תוצאה זו".

החקירה שהובילה להגשת כתב האישום, נוהלה על ידי חוקרי תחנת רהט במחוז הדרומי של משטרת ישראל. 


תגובות

End of content

No more pages to load