• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תקף, הכה וגנב: כך שדד תושב שגב שלום בת 74, בעלת דוכן פיס ב''ביג''

כתב אישום נגד פאיז אבו מערוף, משגב שלום, אחד המעורבים בשוד ובפגיעה בבעלת דוכן הלוטו במרכז ביג, בת ה-74. בעקבות השוד האכזרי, היא נזקקה לטיפול רפואי

מרכז ביג בבאר שבע (צילום: גוגל מפות)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב שגב שלום, ששדד בצוותא חדא עם אחר ותקף בכניסה לביתה אישה מבוגרת, בת כ-74, בעלת דוכן מפעל הפיס במרכז "ביג" בב"ש.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אביב דמרי, הנאשם, פאיז אבו מערוף, בן 42, קשר ב-5 בנובמבר  קשר עם אחר שזהותה אינה ידועה למאשימה, לשדוד את בעלת דוכן מפעל הפיס ליד ביתה, כשהיא חוזרת עם כספי הפדיון היומי של הדוכן.

כפי שעולה מכתב האישום, הנאשם והאחר הגיעו סמוך לבניין בו מתגוררת המתלוננת, המתינו להגעתה וכאשר המתלוננת לאחר סגירת הדוכן הגיעה לבניין, כשהיא נושאת עימה את תיקה ובתוכו בין היתר סכום של כ- 20,000 ₪ ומכשיר פלאפון נייד, הגיח לפתע מי מהשודדים מאחוריה והיכה אותה בראשה. מעוצמת המכה, היא נפלה על הרצפה, כשהיא ממשיכה לאחוז בידה את התיק.

בעודה מוטלת על הרצפה, משך בחוזקה מי מהשודדים, את התיק מידה בכוח רב,  תוך שהוא גורר אותה יחד עם התיק לאורך כל מסדרון הכניסה עד למפתן הכניסה. כל אותה העת צעקה המתלוננת לעזרה.

בשלב מסוים, תלש מי מהשודדים את התיק מידה, ברח בריצה מהמקום, והשניים נמלטו מהמקום בנסיעה מהירה ברכב, כשהם מותירים את המתלוננת מוטלת על הרצפה חבולה וכאובה.

כתוצאה ממעשיהם, נגרמו למתלוננת חבלות והיא נזקקה לטיפול רפואי. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של שוד ותקיפת זקן. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר צוין, כי "שוד זה תוכנן בקפדנות רבה, ובוצע באכזריות רבה אף יותר, כאשר מדובר בשוד שבוצע כלפי קשישה, שהינה טרף קל, וגרם לה נזקים פיזיים ונפשיים שמלווים אותה עד לרגעים אלו".


תגובות

End of content

No more pages to load