• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ח''כ ענת ברקו על המחאות נגד יוקר המחיה: ''הפגנות מגוחכות''

''מי שחושב שאפשר להחליף שלטון לא בקלפי עם כל מיני הפגנות מגוחכות, או גנבת רעיונות והפיכתם לרעיונות "כאילו" רלוונטיים לישראל, הוא הזוי''

ח''כ ברקו בשבתרבות (צילום מסך)

''אני מעריכה שהבחירות יהיו לקראת יוני בגלל סיום מושב בסוף מרץ, חגים ולאחר מכן הרמאדן. הקואליציה תצליח להעביר חוקים עד אז, ויעשו זאת בהצלחה רבה. יש לנו אופוזיציה שהיא לא בדיוק נלחמת. מי מנהיג את האופוזיציה היום? היא נשלטת על ידי גח"ל: גבאי, חסון ולבני. בעצם הליכוד, אבל הם עסוקים בקרב הסכינים הפנימי ובסכסוכים פנימיים. הם לא מציבים אתגר לקואליציה'', כך אמרה הבוקר ח''כ ענת ברקו (ליכוד) בשבתרבות בבאר שבע.

ח''כ ברקו בשבתרבות (צילום: עיריית ב''ש)
​​​​​​​

ברקו גם הפגינה זלזול בהפגנות האפודים הצהובים שנערכו אתמול בתל אביב ובירושלים, אך בוטלה בבאר שבע: ''מי שחושב שאפשר להחליף שלטון לא בקלפי עם כל מיני הפגנות מגוחכות, או גניבת רעיונות והפיכתם לרעיונות "כאילו" רלוונטיים לישראל, הוא הזוי''.  

על הכרת אוסטרליה בירושלים כבירת ישראל אמרה: ''אחרי העברת שגרירות ארה"ב לירושלים, מדינות העולם מתחילות להכיר בירושלים כבירת העם היהודי ולהעביר שגרירויות לבירה, כמו פטריות אחרי הגשם. גם אוסטרליה לאחר ההכרזה וסיום הבחירות שם, יעבירו את השגרירות לירושלים. ירושלים אף פעם לא הייתה בירה של עם אחר. עם שטרם נולד תובע לעצמו את הבירה, זה הזוי''.

עוד התייחסה למצב הבטחוני: ''ראש הממשלה עושה צעדים שקולים ומתחשב בכלל הזירות. יחד עם זאת, אני פניתי לראש הממשלה בבקשה לבצע גירוש מחבלים ומשפחותיהם לעזה. עזה נחשבת למעמד נחות בעיני הערבים ביו"ש. בנוסף, יש להרוס בתים מיד מבלי לאפשר בזבוז זמן בעתירות לבג"ץ''.

תגובות

End of content

No more pages to load