• 14 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רעול פנים שדד את סניף הדואר ב-B-7 מקס אמות באר שבע

בשעה 12:00 נכנס גבר כבן 40 ושדד את סניף הדואר: הניח פתק על הדלפק בו היה כתוב ''זה שוד מזויין''. הפקידה לא לקחה סיכון ומסרה לידיו סכום של אלפי שקלים. המשטרה מחפשת אחר חשוד

סניף הדואר בבי-7 באר שבע (צילום סלולרי)

שוד בשניף הדואר במתחם B-7 מקס אמות בבאר שבע: גבר, כבן 40, על פי עדי ראיה תושב אחד הכפרים באיזור, לבוש בקופוצ'ון בצבע שחור, נכנס לסניף בשעה 12:00 בצהריים, ניגש לדלפק, הניח פתק עליו כתוב ''זה שוד מזויין'' ויצא מהמקום כשבידיו סכום המוערך באלפי שקלים, ככל הנראה, כל מה שהיה באותה עת בקופת הסניף. האיש לא הפעיל אלימות, אך הניח אחת מידיו בתוך הקפוצ'ון, בצורה שנראית כאילו שהוא מחזיק נשק.

הפקידה במקום לא לקחה סיכון ולא ניסתה לנחש אם מדובר בשוד מזויין אמיתי או לא. היא מסרה בידי השודד את הכסף שהיה באותה עת בקופה. ככל הנראה, השודד תכנן את המעשה מזה זמן: הוא תיצפת על הסניף ולמד מתי הוא יחסית ריק מאדם. הוא המתין מחוץ לסניף בסבלנות. כאשר הבחין שהמקום ריק מלקוחות, נכנס פנימה וביצע את השוד. 

האירוע לא לווה באלימות, או בפגיעה פיזית בסניף. האיש נמלט מהמקום. כעבור זמן קצר הגיע למקום כוח משטרה, אשר מנסה לזהות את החשוד על פי צילומי מצלמות האבטחה. נכון לשעה 16:00, נערכים חיפושים אחר החשוד. 

תגובות

End of content

No more pages to load