• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נתניהו בפסגה בינלאומית בב''ש: רחובות ומשרדים ייסגרו לכמה שעות

מהשעה 8:00 ייסגרו רחובות מרכזיים בב''ש וכן מספר משרדים באתר מרכזי, בשל פסגה מדינית בין נתניהו וראשי הממשלות של יוון וקפריסין

נתניהו: פסגה מדינית בב''ש (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק)

באר שבע על המפה - וזה יעלה לתושבים מחר, חמישי, בהרבה עצבים: לרגל פסגה מדינית בה יארח ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו את ראשי ממשלות יוון וקפריסין בבאר שבע, יחולו שינויי תנועה זמניים למעבר השיירות, החל משעה 08:00 בבוקר ועד שעות הצהריים בצירים הבאים: דרך אביגדור אביטל, שדרות בנ"צ כרמל, דרך חברון, דרך אליהו נאוי, רחוב כפר דרום, רחוב העצמאות, רחוב חטיבת הנגב, רחוב הפלמ"ח, דרך המשחררים, ודרך יהודה הלוי. הצירים ייחסמו למספר דקות, על כן ייתכנו עומסי תנועה זמניים.

בעיריית באר שבע אומרים: ''אנו מתנצלים מראש על אי הנוחות הזמנית ומבקשים לגלות סבלנות והבנה, ולהישמע להוראות כוחות הביטחון בשטח''.

מי שפחות משועשעים מהעניין הם עובדים ששכרו משרדים במקום מרכזי וקיבלו הודעה, מהרגע להרגע, כי מחר לא יוכלו להיכנס למשרדים לעבודה למשך כמה שעות טובות. ''אני צריך להגיש פרויקט דחוף, כל שעה קריטית. עורכים וועידה בבאר שבע? סבבה, מפרגן להם, אבל יש אנשים עובדים. עם כל הכבוד, לא חסר מקומות לערוך בהם וועידות'', אומר עובד במתחם שייסגר לכמה שעות. 


תגובות

End of content

No more pages to load