• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מחריד: האם מרעיל כלבים סדרתי מסתובב בשכונה ג'?

הלב של משפחת גולדקורן נשבר לרסיסים: ארבעת הכלבים האהובים שלה הורעלו למוות - וזה לא המקרה הראשון בשכונה. ''בעלי הגיע הביתה, הכלבים יצאו לגינה ותוך דקות - מתו בייסורים'', מספרת בכאב טובה, בעלת הכלבים

ארבעת כלבי משפחת גולדקורן שהורעלו (צילומים: באדיבות המשפחה)

מה קורה בשכונה ג' בבאר שבע? בפעם השניה, תוך פחות מחודש, מורעלים כלבים למוות - בשיטה דומה: מישהו משליך לתוך חצרות הבתים בשר מורעל ברעל מסוכן, שגורם למותם של הכלבים בייסורים בתוך דקות. הפעם האסון היכה במשפחת גולדקורן, שמתוגררים לא רחוק מרחוב גוש עציון.

''יצאתי עם בעלי להליכה לכיוון קולנוע אורות, כאשר חזרנו, בעלי הקדים אותי, נכנס הביתה, הוציא את הכלבים לגינה שישחקו קצת ותוך דקה, אחת הכלבות חזרה כשהיא מפרכסת ומקיאה. בעלי קרא לי לחזור מיד הביתה וכאשר הגעתי לא היה הרבה מה לעשות, הם מתו לנו בידיים''.

לדברי טובה, בחצר נמצאה חבילת כנפי עוף מרוחה בחומר ירוק זרחני. ''הכלבים לא אוכלים בשר נא, נראה שרק הירחו את זה והורעלו'', אומרת טובה.

למשפחה היו ארבעה כלבים, אותם גידלה באבה רבה: בלאקי בת ה-14, דייזי בת ה-9, לולי בת ה-5 והכלב שוקו, בן 3. ''אהבנו אותם מאוד, טיפלנו בהם באהבה רבה תמיד, הייתי קוראת להם תמיד ''הילדים'', כי מי שמגדל חיות מחמד יודע כמה עמוק הקשר. הכל קרה תוך דקות. חשבנו שאולי אכלו דשא, אבל הם הקיאו חומר ירוק. בעלי ניסה לקחת את הכלב המבוגר לרופאה וטרינרית בשכונה, אבל הוא נפטר לו בידיים. אנחנו שבורים ממה שקרה''.

הבוקר המשפחה הגישה תלונה במשטרת באר שבע, על מנת לנסות להגיע לאשמים במעשה. ''אין לנו אויבים, אין לנו סכסוך עם השכנים הוכלבים גדלים מזה שנים אצלנו, לא מפריעים לאף אחד, במשך היום אם אנחנו בחוץ אז הם מבלים בתוך הבית ובערב יוצאים לשחק בגינה. בחיים לא היו לנו בעיות איתם. כלבים טובים, עם לב טוב, כמה אהבה ידעו להעניק לכולם. הם נגמרו לנו תוך דקות והתחושה נוראית''.

רק לפני כחודש הורעלו לישה ובובי, שני כלביה האהובים של אורה קרמר, גם היא תושבת שכונה ג', בשיטה דומה: מישהו השליך מזון מורעל לתוך החצר שלה. אתמול התקבלו תוצאות הנתיחה שלהם והתברר כי הורעלו למוות. אורה העבירה את הממצאים למשטרה. תגובות

End of content

No more pages to load