• 26 ינואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טרגדיה בב''ש: ילדה נפטרה מסיבוך - ולאם אין אמצעים לקיים את השבעה

ילדה מבאר שבע, בת לאם חד הורית, מעוטת יכולת, נפטרה מסיבוך. ''האם היא אשת חסד, לא ידענו את מצבה. מבקשים מהציבור להירתם לסייע לה בשבעה'', אומרים מתנדבים בב''ש

הלוויית הילדה נערכה בבית העלמין החדש (צילום המחשה: EPILONGO / נחלת הכלל)

טרגדיה בבאר שבע: ילדה נפטרה מסיבוכי מחלת השפעת ולאם אין ממה לקיים את סידורי הלוויה והשבעה. הילדה אושפזה במצב קשה ומצבה הדרדר. אימה, למרות מצבה הכלכלי הקשה, האם נרתמה לא אחת לסייע לאחרים, כחלק מרשת חברתית שעסקה במעשי חסד. כעת, כשפקד אותה האסון הנורא, אין לה בעצמה ממה לקיים את השבעה. מות הילדה הוריד אבל כבד על שכניה ומכריה של האישה.

ההלוויה נערכה היום, בצהריים, בבית העלמין החדש בבאר שבע. ''זוהי הלוויה קשה, הילדה הקטנה שלי עטופה בתכריכים... אך אני מודה לבורא עולם ומברכת אותו בלי סוף... כמה אצילות נפש. זה עצוב, יהי זכרה ברוך'', ספדה האם.

האם מתנדבת בקהילה ומרבה במעשי חסד, בנתינה מכל הלב, מספרים מי שמכירים אותה. ''היא אישה מאוד צנועה, עוזרת לכולם, לב ענקי, לא מבקשת דבר לעצמה, הכל נתינה לזולת'', סיפר אחד המתנדבים. 

משנודע על המקרה הטרגי, נרתמו תושבים רבים בבאר שבע לנסות לסייע לאם האבלה. ההלוויה אמורה להיערך היום, בבית העלמין בעיר. ''לפעמים אני חושבת ששמעתי אודות המצבים הכי גרועים בחיים הללו'', כותבת ציפורה חלפון.  ''אנחנו זקוקים לעזרתכם ולליבכם. הערב נפטרה מסיבוך רציני ילדה בת 8..הלווייתה התקיימה בבית העלמין בבאר שבע. מדובר במשפחה חד הורית.שהמציאות לא שפרה עליה. המשפחה זקוקה לעזרה במוצרים לשבעה, בהם מזון, שתיה, ברכות וכלים חד פעמיים''. חלפון אומרת כי המשפחה האבלה יושבת שבעה ברחוב אבשלום פיינברג 7 בשכונת נחל בשן .תגובות

End of content

No more pages to load