• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דמוקרטיה? תלה וסט צהוב על החלון בזמן ביקור נתניהו - וכמעט נעצר

תושב באר שבע ביקש להביע את מחאתו על התייקרויות ותלה וסט צהוב על אדן חלון, המשקיף אל אולם בו התארחו נתניהו וראשי המדינות. תוך דקות, נכנסו לביתו אנשי מג''ב והורו לו להסיר, כי זה ''לא מכובד''

אסור לתלות ווסטים צהובים, כך טוענים במג''ב (צילום: טוויטר)

הותר לפרסם, כי אחד החששות הגדולים בזמן ביקור נתניהו בבאר שבע, היום, היה מפני אקטים של מחאה של אנשי האפודים הצהובים. בשל כך, פונו משרדים ונסגרו רחובות רבים מעבר לשטח הסטרילי. אנשי המחאה, לדעת פמליית רוה''מ, ביקשו ליצור מה שהם מגדירים כ''פרובוקציה''. בחלק של האירוע שהיה פתוח לתקשורת, לא התאפשרה כניסתם של עיתונאים רבים ובמקום לאפשר נוכחות תקשורתית, הועבר שידור אחיד על ידי לשכת העיתונות הממשלתית.

דן אביעם,  תלה ווסט צהוב על חלון. תוך דקות, הגיעו אליו שוטרי מג''ב, שדרשו ממנו להסיר את הווסט ולא עזבו את המקום עד שווידאו כי אכן עשה כך. ''זה לא מכובד'', הסבירו לו. אין זה סוד שראש הממשלה גורס כי מאחורי המחאה של האפודים הצהובים עומדים השמאל הקיצוני והתקשורת, שמטרתם להפיל את שלטונו. הוא חוזר על הטענה פעם אחר פעם, אך השבוע, בעקבות המחאה, חזרו בהן חברות מסחריות מכוונתן לייקר מוצרים ושר האוצר בוחן את הדרכם למנוע את הייקור הצפוי בתעריפי החשמל.

הציוץ המקורי (צילום מסך)

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load