• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: נשים מכות נערות ברהט - ונעצרות על ידי שוטרים סמויים

קטטה חמורה ברהט: נשים הכו נערות במקלות והתיזו עליהן גז מדמיע. למזלן של הנערות, שוטרים סמויים היו בקרבת מקום ומנעו מהן פגיעה נוספת

ב-16 בדצמבר, סמוך לשעה 08:00 בפעילות משטרתית סמויה במרחב הציבורי, הבחינו שוטרים שסיירו ברחוב הראשי בעיר רהט סמוך לבית ספר, בנשים מכות מספר קטינות כבנות 16. השוטרים הפסיקו את התקיפה תוך שהם מגישים סיוע לאחת הקטינות, כבת 16, אשר נחבלה.

מתחקור ראשוני עלה כי מספר נשים תושבות רהט הבחינו בקטינות סמוך לבית ספר, אז עצרו את הרכב בו נסעו רצו לכיוון הקטינות ורדפו אחריהן כאשר הן אוחזות במקלות ובגז מדמיע. שתי חשודות, תושבות רהט 22 ו-18 בנות משפחה, אותרו ונעצרו.

וידאו: תיעוד התקיפה ברהט (מצלמת אבטחה)
​​​​​​​

מהשתלשלות חקירת אירוע התקיפה עולה כי אחת החשודות התיזה לעיניה של הקטינה גז מדמיע בעוד שחשודה נוספת תקפה אותה בראשה, בידיה ובגבה באמצעות מקלות וגרמה לה לחבלות של ממש. מעצרן של החשודות הוארך ומהלך סוף השבוע החולף הוגש כנגדן בידי חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום בגין תקיפה וחבלה ממשית, בעודן נתונות במעצר.

"אלמלא סיירו במקום שוטרים סמויים תוך תפקיד של שמירה על הסדר הציבורי ומפסיקים את אירוע התקיפה ייתכן ותוצאות האירוע היו מתבררות כאחרות", כך נמסר ממשטרת ישראל.

תגובות

End of content

No more pages to load