• 08 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד שודד נהג המונית בשכונה ט'

השודד, בן 42 מבאר שבע, הצטייד בסכין מבעוד מועד, על מנת לשדוד נהג מונית, נתפס זמן קצר לאחר ביצוע השוד

הסכין ששימש בשוד, בתוך המונית (צילום: משטרת ישראל)

משטרת ישראל פיענחה את שוד נהג המונית בשכונה ט' בבאר שבע בבאר שבע, שארבע לפני שבועיים. היום, שני, יוגש נגד החשוד כתב אישום בעבירת שוד ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בבית המשפט המחוזי בבאר-שבע. "משטרת ישראל פועלת לחשוף עבירות רכוש ואלימות הפוגעות בכלל הציבור הנורמטיבי, דיווח מהיר למשטרה ונחישות השוטרים הביאו לאיתור החשוד מייד, דבר שסייע לחוקרים לאסוף ראיות הקושרות את החשוד לשוד." נמסר מהמשטרה.

כזכור, ב-16 בדצמבר התקבלה במשטרת ישראל הודעתו של נהג מונית סמוך לשעה 02:30  כי נשדד ברחוב שדרות ירושלים בבאר שבע על-ידי גבר אותו אינו מכיר, החשוד עלה למונית אז שלף סכין ובאיומים שדד את הרכב.  שוטרים שהגיעו למקום פגשו בנהג המונית ובתום תחקור ראשוני קיבלו תיאור כללי של החשוד, השוטרים ביצעו סריקות באזור זיהו את החשוד, תושב באר-שבע בן 42 ועצרו אותו. 

בחקירות האירוע עולה כי החשוד נשא סכין על מנת לבצע פשע, החשוד הגיע תחילה לתחנת דלק שם זיהה שוטרים (אלו שעצרו אותו מאוחר יותר) עומדים בכניסה לתחנת דלק ועזב את התחנה. כאמור הגיע לכביש עצר את המונית ושדד אותה. היום בסיום חקירה מקיפה בה נאספו עדויות וראיות פורנזיות יוגש נגד החשוד כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים. 

תגובות

End of content

No more pages to load