• 15 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סורוקה: התינוקות הראשונים של 2019 - בנות במשקל 4 ק''ג מרהט וערד

מזל טוב לשתי התינוקות החמודות, הראשונות ל-2019. שנולדו בסורוקה, שתיהן במשקל 4 קילוגרם. במהלך 2018 סורוקה הוביל במספר הלידות: 17,143 תינוקות

"ר דורון דוקלר, מנהל חדרי הלידה בסורוקה, מישל וולדימיר נחשונוב עם ביתם הבכורה ומוניק אטיאב, מנהלת סיעוד חדר הלידה ומיון יולדות בסורוקה

מזל טוב! היולדות הראשונות לשנת 2018 בסורוקה הן  צאברין אלקרינאוי, תושבת רהט, שילדה בשבוע 41, בת במשקל 4 ק"ג. ומסכמת את חווית הלידה כ''חיובית  ומקצועית ביותר ומאחלת לכל הצוות במרכז סבן למיילדות בסורוקה ולכולם שנה אזרחית טובה ומוצלחת''.

מישל נחשונוב, תושבת ערד, ילדה את בתה הבכורה במשקל 3.920 ק''ג ומספרת בהתרגשות כי הצוות הנחה אותה וליווה אותה במסירות רבה והפיג בהצלחה את חששותיה מלידה ראשונה. היא מאחלת לביתה ולכולם שנה טובה, שנה מלאת אושר ושמחה עם הרבה אהבה ונחת.

מרכז סבן למיילדות בסורוקה ממשיך להוביל עם המספר הגבוה ביותר של לידות בשנה בישראל, וסוגר את שנת 2018 עם 17,143 לידות. ״בכל שנה מוביל מרכז סבן למיילדות עם המספר הגבוה ביותר של תינוקות שנולדים בישראל תחת קורת גג אחת״, כך לדברי ד״ר דורון דוקלר, מנהל חדרי הלידה בסורוקה.

מוניק אטיאס, מנהלת סיעוד חדרי הלידה ומיון יולדות  בסורוקה: "המיילדות במרכז סבן בסורוקה הן שחקניות נשמה אמיתיות שנמצאות עם עשרות אלפי נשים בשנה ברגע המאושר בחייהן, בהבאת חיים חדשים לעולם ומטפלות במקצועיות וברגישות עצומה באם ובילוד ". כבשאר ימות השנה, גם ביום הראשון של שנת 2018 חדר הלידה בסורוקה היה פעיל במיוחד.


תגובות

End of content

No more pages to load