• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אות שר הכלכלה הוענק לחברת ד.ש ביואנליטיקס מעומר

החברה מתמחה במתן מענה אנליטי למעבדות מדעיות ומעסיקה 5 עובדים בעלי מוגבלויות (נכי צה"ל), מתוך 16 עובדיה

שר הכלכלה מעניקי את האות לאנשי ביואנליטיקס (צילום: יח''צ)

אות שר הכלכלה והתעשייה בקטגוריית מסחר ושירותים, הוענק לחברת ד.ש ביואנליטיקס מעומר, במסגרת אירוע שהתקיים בוועידת התחזיות של כלכליסט.

החברה, מתמחה במתן מענה אנליטי למעבדות מדעיות, מייבאת, ומוכרת ומתקינה מכשור מדעי אנליטי, ומספק שרות טכני ואפליקטיבי מקצועי בתחומים שונים. מדובר בציוד מדידה ומכשור עבור מעבדות מחקר ופיתוח בתחומי האנרגיה, הביומד, המוליכים למחצה והקלינטק. 

לצד האות שהוענק לד.ש ביואנליטיקס על העסקת 5 עובדים עם מוגבלות (נכי צה"ל) מתוך 16 מועסקי החברה, הוענקו באירוע עוד 6 אותות למעסיקים אנשים עם מוגבלות, במעמד שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, ומנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, רן קויתי.

על מנת לעודד את שילובם של אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה, החליט שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, על הענקת אותות הוקרה למעסיקים ומעסיקות, אשר מעסיקים אנשים עם מוגבלות בצורה מקצועית, הוגנת ומכבדת ומציעים אופק תעסוקתי וסביבה תומכת המשלבת בין עובדים עם מוגבלות וכאלה שאינם.

החל מסוף 2014, חייב כל ארגון המונה למעלה מ-100 עובדים, להעסיק אנשים עם מוגבלות בהיקף של 3%, אך לא כל הארגונים ממשו יעד זה עד כה. בנוסף, קיימים עסקים המונים פחות מ-100 עובדים וגם בהם שיעור העסקה של אנשים עם מוגבלות נמוך.

אות שר הכלכלה, ניתן זו השנה השנייה למעסיקים אשר פעלו לקדם העסקת אנשים עם מוגבלות כאשר האות חולק למעסיקים ע"פ מספר קטגוריות בשני תחומים: תעשייה, מסחר ושירותים, ואות הוקרה  מיוחד למעסיק עבור הפעלת פרויקט תעסוקה ייחודי לאנשים עם מוגבלות.

בראש הוועדה עמד רן קויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה. לצדו השתתפו בוועדה נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, אברהמי טורם, הרשות לקידום השקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה, איגוד לשכות המסחר, התאחדות התעשיינים, ונציג ציבור.

מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, רן קויתי: "אני סבור כי האות יגביר את המודעות לשילוב אנשים עם מוגבלות בעולם התעסוקה, יגדיל את היקף התעסוקה של אנשים עם מוגבלות וייתן מענה מקצועי לקליטת עוד עובדים איכותיים במעגל העבודה. אות שר הכלכלה יתמרץ מעסיקים נוספים ויאיר את היעד החשוב הזה".

תגובות

End of content

No more pages to load