• 06 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יצאו לטייל בטבע - ונשדדו באכזריות על ידי בני מיעוטים

הדרום הפרוע: זוג טייל בשמורת פורה ליד בית קמה ונשדד באכזריות תוך איומים בנשק וירי לעברם. בעל חווה סמוכה, שניסה לסייע, מספר שזו המציאות האלימה באזור

נשדדו באכזריות (צילום הדמיה: SKITTERPHOTOS / PIXABAY / CC0)

מסוכן לטייל בדרום: זוג חברים, שניצל אתמול את מזג אוויר היפה ויצא לטייל בשמורת פורה, הסמוכה לצומת בית קמה-קריית גת, נשדד באכזריות, רעולי פנים ירו לעברם והזוג נותר בשטח מפוחד, מבלי שיוכל להזעיק עזרה. כאשר בסופו של דבר המשטרה יצאה לחפש אחר התוקפים הם כבר היו רחוקים. הסיפור נחשף היום על ידי העיתונאי אסף פוזיילוב בתוכנית ''מעבירים לראשון'' בכאן ב' של תאגיד השידור הישראלי. 

הזוג יצא לטייל בשמורה, אתר טיולים ידוע בדרום. כאשר עלו לתצפית על תל, הגיחו לפתע שני בני מיעוטים רכובים על טרקטורון, שלדברי הזוג, לא יכלו לקבוע אם הם פלסטינים או בדואים, איימו עליהם בנשק, ירו לעבר מרחק קצר רגליהם ונעלמו  משם עם הטרקטורון הפלאפונים של בני הזוג, שלקו בהלם.

כעבור דקות הגיע למקום בעל חווה סמוכה, שביקש במכשיר הקשר שלו ממשמר הגבול שיעלו מסוק לאוויר. הוא ניסה לרדוף אחרי שני התוקפים, אך הבין שהם חמושים ונמנע מכך. כאשר משטרת קריית גת הזניקה כוחות לשטח, שני התוקפים כבר נעלמו. לדברי בעל החווה הסמוכה, המרחב הפך לשטח הפקר ומקרים בהם בני מיעוטים, רעולי פנים, שודדים ומתנכליחם למטיילים, לא נדירים. 


תגובות

End of content

No more pages to load