• 15 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''אם תספרי מה עשיתי לך, ארצח אותך''

כתב אישום נגד תושב כסייפה, אשר במשך 5 שנים תקף והכה את בתו לעיני בני משפחתו. כשאושפזה בבית החולים בעקבות התקיפה, איים לרצוח אותה

אישם נגד תוקף בתו (צילום הדמיה: Kali L. Gradishar / CC0)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבימ"ש השלום בב"ש כתב אישום נגד תושב כסייפה, בן 42, שתקף לאורך תקופה את בתו בת ה-17, מאז היותה בת כ-12 וגרם לה לחבלות.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן-קריקון, לאורך זמן, כדבר שבשגרה, הפעיל הנאשם אלימות קשה כלפי בתו, לעיני כל בני משפחה וגרם לה לחבלות ולכאב. ב-18 בדצמבר, בסלון הבית, לאחר שהנאשם כעס על בתו על כך ששוחחה בטלפון עם גבר, הוא דחף אותה בחוזקה והיא נפלה על הרצפה ונחבטה בראשה. בעוד שבתו של הנאשם, כך על פי כתב האישום, שוכבת על הרצפה, הנאשם תפס את ראשה בשתי ידיו והטיחו מספר פעמים ברצפה. בשלב מסוים, הנאשם תפס את בתו בצווארה, חנק ושרט אותה.

בהמשך, אמר הנאשם לבתו כי אינה בתו יותר, והורה לה לצאת מהבית. כאשר יצאה, ניגשה אל בית של קרובי משפחתה, שם התעלפה ופונתה על ידי קרובי המשפחה לטיפול רפואי במרכז הרפואי "סורוקה", שם היתה מאושפזת שלושה ימים.

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם נותר לצידה של בתו בבית החולים כל העת, וזאת על מנת לדאוג שדבר האלימות לא ייחשף.  כמו כן, איים הנאשם על בתו, כי אם תספר על מה שקרה, יצא מהכלא וירצח אותה.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של תקיפת קטין על ידי אחראי והדחה בחקירה. 

הפרקליטות הגישה לבת המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load