• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

החשוד בהריגת תושב שגב שלום הסתתר בנתניה

בתום חקירה, חוקרי היחידה המרכזית במרחב הנגב עצרו חשוד שירה למוות בתושב שגב שלום לפני למעלה משנה. החשוד הסתתר בדירות מסתור בנתניה

החשוד אותר בנתניה (צילום הדמיה: משטרת ישראל)

בתם חקירה מורכבת פענחו חוקרי יחידה מרכזית מרחב נגב במשטרת ישראל את מותו של תושב שגב שלום אשר נורה למוות ביישובו לפני כשנה, היום יובא החשוד לבית משפט.  לפני למעלה משנה, ב-8 בדצמבר, 2017, סמוך לשעה 16:30, התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות אירוע ירי בשגב שלום.

שוטרים שהגיעו למקום, פתחו בסריקות במהלכן איתרו גבר ירוי סמוך למתקן שטיפה, גורמי רפואה קבעו את מותו של תושב היישוב כבן 50.  בתום הערכת מצב, החקירה הוטלה על היחידה המרכזית במרחב הנגב.

עם התקדמות החקירה עלה החשד כי לאחר האירוע, גבר בשנות ה-20 לחייו תושב שגב שלום, החשוד במעורבות  בירי עזב את המקום באמצעות רכב שכור שהיה ברשותו ונמלט כאשר הרקע לאירוע הוא סכסוך שמירה על אתר בניה בין משפחת הגבר שנורה למשפחת היורה. 

חוקרי המשטרה המשיכו בפעולות חקירה במישור הגלוי והמודיעיני ולפני כחודש, ב-3 בדצמבר, 2018,  אותר החשוד, בידי בלשי יחידת מג"ן, כשהוא נע על פי החשד בין דירות מסתור בנתניה.  ''זמן ומקום לא יהוו מקלט בפעולות המשטרה לאיתור ומעצר חשודים, ובפרט כנגד אלו החשודים בביצוע עבירות מהחמורות שבספר החוקים, והכל למען בטחונו ושלומו של הציבור הנורמטיבי שומר החוק'', כך נמסר מהמשטרה.

וידאו: פיענוח הירי בשגב שלום (צילום: דוברות המשטרה)
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load