• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: נערה נפלה ממדרון וחולצה על ידי מסוק

בת 17 שהייתה בטיול בנחל זוהר, מעדה ונפלה במדרון מגובה 10 מטרים. מסוק צה''ל פינה אותה לסורוקה במצב בינוני

חילוץ הצעירה מנחל זוהר (צילום: דוברות המשטרה)

חילוץ דרמטי, היום, ראשון בצהריים, מנחל זוהר אשר בערבה: נערה בת 17 מעדה ונפלה ממדרון בגובה 10 מטרים. הצעירה נפצעה באורח בינוני ופונתה במסוק של צה''ל לסורוקה.  מתנדבי משטרת ישראל מיחידות החילוץ ערד ועין גדי פעלו יחדיו על מנת לבצע חילוץ מוסק.

חילוץ מנחל זוהר (צילום: דוברות המשטרה)
​​​​​​​

ממד''א נמסר כי  בשעה 12:05 התקבל דיווח על מטיילת שנפלה מגובה בנחל זוהר סמוך לכביש 90. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי לנערה כבת 17 במצב בינוני עם חבלות בראש ובגפיים כשהיא בהכרה.  הפצועה חולצה מהנקיק על ידי חובשים ופראמדיקים של מד"א, אנשי יחידת החילוץ ערד ועין גדי וכוח רפואה של צה"ל ופונתה במסוק צה"ל לבי"ח סורוקה כשמצבה בינוני ויציב. 
 
חובשת בכירה במד"א שרה ישראלי ופראמדיק מד"א אלעד פס: "הגענו עם הניידת טיפול נמרץ לצומת זוהר שם חברנו עם רכב 4X4 שהכניס אותנו לתוך הנחל. את הירדה לנקיק עצמו אליו נפלה הצעירה ירדנו רגלית עם כל הציוד הרפואי הנדרש. הפצועה שכבה בתחתית הנקיק כשהיא בהכרה וסובלת מחבלות בראש ובגפיים, הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני בשטח וכעבור מספר רגעים הצטרפו אלינו לטיפול רופא וחובשים צבאים שהגיעו למקום, הצעירה קובעה לאלונקה מיוחדת וחולצה למסוק צה"ל שחג מעלינו כשהיא בהכרה מלאה''. 
 

תגובות

End of content

No more pages to load