• 15 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גבאי אופטימי: ''לקראת הבחירות יהיו הפתעות וחיבורים''

על פי סקרים שונים, מפלגת העבודה מתרסקת לכדי 9 מנדטים, אבל יושב הראש שלה אופטימי ובשבתרבות בב''ש אפילו מדבר על מהפך שלטוני

שומר על אופטימיות, גבאי (צילום: עיריית ב''ש)

יו''ר העבודה, אבי גבאי מבטיח ''הפתעות וחיבורים'' לקראת הבחירות, שיערכו בעוד מעט יותר מ-80 יום. על פי סקרים שונים, מפלגתו של גבאי נמצאת במצב עגום, סביב ה-9 עד 10 מנדטים, כשרק 7 אחוזים מהנשאלים סבורים שהוא מתאים לתפקיד ראש הממשלה (סקרים של כאן 11 והארץ). לא תרמה לתדמיתו גם העובדה, שהחליט לפטר בשידור חי את שותפתו ציפי לבני, באחד המעמדים המשפילים של הפוליטיקה הישראלית בשנים האחרונות. 

עם זאת, גבאי אופטימי וסבור שיהיה מהפך: ''יהיו כאן חילופי שלטון רק אם חברי המחנה שלנו יתחייבו מול הציבור שאחרי הבחירות אנחנו נתמוך בתוך המחנה במי שהכי חזק. חברי המחנה שלנו צריכים להתחייב שלא יישבו בממשלה של נתניהו. אני קורא לחברים במחנה שלנו להתחייב לשבת בקואליציה של שינוי. הייתי שר בממשלה של נתניהו ואני יודע שאי אפשר לשנות משם''. 

''אנחנו צריכים לבוא לציבור עם התכניות שלנו. ויש לנו תכניות בכל הנושאים החשובים: בבטחון, בכלכלה בחברה, באיך להחזיר לצעירים את התקווה שהם כבר איבדו.  יש לנו 44 מתמודדים פריימריז של מפלגת העבודה ו- 60 אלף מצביעים שיכריעו איך תראה הנבחרת שלנו. הרשימה שלנו לכנסת תהיה מורכבת מאנשים עם נסיון רחב וגם מצעירים, ואנשים שעוסקים בבטחון, בכלכלה ובחברה. יש לנו נבחרת מצוינת שתוכל לנצח בבחירות הבאות''.

רק השבוע הודיעו ח''כים בעבודה על פרישתם, בשל מצבה העגום המפלגה, פעם מפלגת שלטון, היום נחלמת על הישרדותה: איילת נחמיאס ורבין, ח''כית שזכתה להערכה רבה ואיתן ברושי, שייצג את המגזר החקלאי משך שנים רבות. 

גם השר אויב קרא מהליכוד התארח בשבתרבות. צפו בשני הראיונות:

וידאו: הראיון עם יו''ר העבודה, אבי גבאי (צילום: עיריית ב''ש)


וידאו: הראיון עם השר אויב קרא (צילום: עיריית ב''ש)

תגובות

End of content

No more pages to load