• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עיר לא בטוחה: הדואר במקס אמות נשדד בפעם השנייה תוך חודש

אובדן הביטחון בבאר שבע: סניף הדואר במקס אמות נשדד שוב. ''מפחיד לעבוד פה, מסכנות העובדות בדואר שצריכות לעבור דבר כזה בפעם השנייה. המשטרה צריכה לשים פה שוטרים קבועים, כי ככה אי אפשר להמשיך''

רגע השוד (צילום מצלמת אבטחה שרץ ברשתות)

רעול פנים שדד הבוקר, ראשון, את סניף הדואר במקס אמות בבאר שבע. ''אי אפשר להמשיך במציאות הזו, זה הזוי'', אומרים בעלי עסקים, שחוששים שזה ייקרה גם אצלם. גבר נכנס הבוקר, בסביבות השעה 9:00 לסניף הדואר, כשהוא חמוש באקדח. בתחילה הוא הושיט פתק לקופאית בצד הימני של מסך, בו איים בשוד וכשהיא לא נענת, הוא שלף אקדח. סרטון מצלמת האבטחה דלף במהירות לרשתות החברתיות. 

וידאו: סרטון מצלמת האבטחה דלף לרשתות החברתיות כבר בבוקר 


השודד, בפנים גלויות, לוקח את הכסף ונמלט מהמקום. הוא הצליח, ככל הנראה, לקחת מעט כסף שהיה בקופות ולהימלט מהמקום. באותה עת היו לקוחות בסניף הדואר שרק מאוחר יותר הבינו מה קרה. המקרה הקודם ארעה לפני מעט יותר מחודש, אז גבר בן 45, תושב תל שבע, ביצע שוד בשיטה דומה.

''אי אפשר להמשיך ככה'', אומרים לנו עובדים במתחם.''בקצב הזה עוד יכול להיכנס מטורף ולפגוע בנו. המשטרה צריכה לפקוח עין ומצידנו, שישימו פה שוטרים שיבדקו כל מי שנכנס למתחם. אני חושב על האנשים שעובדים בדואר הזה ואיך הם מרגישים היום. עכשיו חורף, מחשביך מוקדם וזה פחד אלוהים להתסובב פה. שישדדו פעמיים את הדואר תוך פחות מחודש זה כבר לא נורמלי''.

עדי ראיה במקום אומרים כי המשטרה הגיע במהירות לזירה והתחילה לערוך חיפושים אחר החשוד ולדברי עובדים באיזור, מסוק הוזנק לאוויר. ''אבל לא מספיק שיבואו אחר כך, את השודים האלה ואת אווירת הפחד במתחם צריך למנוע לפני''.

בסניף הדואר סרבו להגיב. 


תגובות

End of content

No more pages to load