• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הדרום הפרוע: אתמול שדד את הדואר במקס אמות, הבוקר נתפס בדואר מיתר

ניסיון שוד הבוקר בסניף הדואר במיתר: צעיר ניגש לדלפק, הציג פתק ''זה שוד'', אבל אז קפצו עליו בלשים. עכשיו מתברר: זה אותו שודד שפעל אתמול בדואר מקס אמות

סניף הדואר במיתר, בו נתפס השודד (צילום: טלי ברמי, (למצולמים אין קשר לאירוע)

האם עסקים קטנים בנגב הפכו מטרה קלה לשודדים? ניסיון שוד הבוקר בסניף הדואר במיתר הסתיים בתפיסתו של השודד. צעיר נכנס לסניף הדואר בשעה 9:00 בבוקר לערך, ניגש לאחת העובדות בדלפק, הציג לה פתק ''זה שוד'' וקיווה שגם הפעם ישחק לו המזל. אלא שאז, קפצו עליו בלשים בלבוש אזרחי שעמדו במקום ועצרו אותו, כך סיפרו עדי ראיה לברנז'ה NEWS. 

אתמול, ראשון, בערך באותה שעה, ניגש צעיר, גלוי פנים, לפקידה בסניף הדואר במקס אמות, איים עליה בנשק, הפקידה נתנה לו את מעט הכסף שהיה בקופה והאיש נמלט. האיש ראה כי טוב והבוקר ניסה לחזור על התרגיל בסניף הואר החדש במיתר. הוא פעל באותה שיטה: תחילה הוא מושיט פתק לפקידה בדלפק ועליו כתוב ''זה שוד''. אם הפקידה לא נענית לאיומיו, הוא שולף נשק אותו מסתיר בין דפי עיתון. ככל הנראה, הפעם היה מידע מוקדם על כוונתו של החשוד לשדוד את סניף הדואר. על פי עדי ראיה, בדואר המתינו לו בלשים סמויים בלבוש אזרחי - על פי אחד העדים כ-20 איש, שזינקו עליו ברגע שניסה לבצע את השוד. לדברי עדי ראיה, מדובר בצעיר תושב הפזורה. הנוכחים במקום מעריכים שלשוטרים היה מידע מודיעיני בדבר הכוונה לבצע שוד בסניף מיתר ופעילותם המהירה הביאה לתפיסת החשוד.

השודד, אתמול בבאר שבע (צילום מסך, רץ ברשתות)

בבאר שבע עצמה, יש מכת מקרי שוד של חנויות נוחות ופיצוציות. מדובר בתופעה בהיקף חריג, אשר מטרידה את בעלי העסקים, שחלקם שוקלים לסגור את חנויות הנוחות עם רדת החשיכה או לנעול אותן כך שהמכירה תיעשה מאחורי מתחם מאובטח וחסין כדורים. בין העסקים שנפלו קורבן: פיצוציה בקניון שאול המלך ולאחרונה, באותה שכונה, ניסיון שוד במרכז שיקום. השודדים היו כבדי שמיעה ולא הבחינו לא באזעקה שצלצלה בקולי קולות ולא בשוטרים שעמדו מאחוריהם. 

תגובות

End of content

No more pages to load