• 28 ינואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

החשוד בשוד הדואר במקס אמות ובנסיון השוד במיתר: שב''ח מירדן

מידע מודיעיני מדויק הביא למעצר החשוד שהטיל אימה על סניפי הדואר: בהפרש יממה, שוהה בלתי חוקי מירדן שדד את הדואר במקס אמות ונעצר כשניסה לשדוד את דואר מיתר

תיעוד השוד במקס אמות (צילום מסך - מצלמת אבטחה, רץ ברשתות)

שוהה בלתי חוקי מירדן הוא החשוד בביצוע השוד בדואר במקס אמות ובניסיון לשדוד את הדואר במיתר - בהפרש של יממה. אתמול, שני האיש נעצר בשעה שניסה לשדוד את דואר מיתר, על ידי בלשים סמויים מהיחידה ללוחמה בפשיעה חמורה במשטרת באר שבע שארבו לו בדואר, בעקבות עבודה מודיעינית מדוייקת. הבוקר, שלישי, הוא יובא להארכת מעצרו לבית המשפט בבאר שבע.

במשטרה אומרים כי ביום ראשון, ה-20 בינואר, התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות שוד בסניף בנק דואר במרכז מסחרי בבאר שבע (סניף השואר במקס אמות, אשר נשדד לפני כחודש, על ידי תושב תל שבע). שוטרים שהגיעו למקום החלו בתחקור מהיר מזה עלה כי למקום נכנס אדם אשר הסתיר פניו ותוך שהוא מאיים על הפקידה במה שנחזה כאקדח הגיש לה פתק ובו הודיע לה כי זהו שוד, ועם קבלת הכסף נמלט מהמקום. השוד תועד במצלמות האבטחה והסרטון דלף לרשתות החברתיות.

תיעוד השוד במקס אמות (וידאו ממצלמת אבטחה שדלף לרשתות חברתיות, רץ ברשת)

בעקבות המקרה החלה חקירה נרחבת במהלכה בוצעו סריקות ברחבי באר שבע במטרה לאתר את החשוד במעשה. עם התקדמות החקירה ותוך הפעלת כלים מתקדמים נודעה למשטרה זהותו של חשוד. בפעילות מבצעית ממוקדת נערכו אתמול, שני, בשעות הבוקר,  שוטרים סמויים בסניף בנק דואר ביישוב מיתר. עם הגעת החשוד למקום, ולאחר שעל פי החשד החל בביצוע שוד נוסף, זה נעצר בשעת מעשה ובתום מאבק עם השוטרים שביקשו לעוצרו.

הדואר במיתר בו נעצר החשוד (צילום: טלי ברמי)​​​​​​​

בבדיקתו של החשוד עלה כי מדובר בנתין ירדני כבן 24 אשר על פי החשד שוהה בארץ שלא כחוק. לאחר מעצרו כאמור, הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה נכלא. היום הוא הובא בפני בית המשפט בבאר שבע שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. 
"מעצרו של החשוד הנו פרי חקירה משטרתית נחושה ומצטרף לרצף הצלחות בפענוח מעשי שוד אשר אירעו לאחרונה בגזרת העיר באר שבע", כך נמסר מהמשטרה. מעצרו של החשוד הוארך עד ליום שני, ה-28 בינואר.

סרטון מעצר השב''ח מירדן דלף לרשתות החברתיות (מקור: רץ בטלגראם)תגובות

End of content

No more pages to load