• 15 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שרה אברהמי סלומון תתמודד בפריימריז בעבודה

אברהמי סלומון היא תושבת מיתר, אשת חינוך, שירתה בקמ'''ג ובוועדה לאנרגיה אטומית, אבל תושבי באר שבע הכירו אותה אחרי שהרגיזה את ''הצל'', שקרא לפיטוריה בשל היותה שמאלנית

שרה אברהמי סולומון, מתמודדת בפריימריז בעבודה (צילום: ניקולאס סמירנוב)

שרה אברהמי סלומון, תושבת מיתר, תתמודד בפריימריז של מפלגת העבודה. על פי סקרים שונים, מפלגת העבודה עשויה לקבל בבחירות הקרובות בין 9 ל-10 מנדטים, כשפריימריז מתמודדים 44 מועמדים, בהם חברי כנסת מכהנים. אברהמי סלומון נולדה באבן יהודה, בוגרת כפר הנוער הדסים בשרון והגיעה לדרום בעקבות השרות הצבאי בקמ”ג, לאחריו עבדה בועדה לאנרגיה אטומית, בחברת התקשורת אינטרטל רמת גן.

היא הייתה חלק מצוות משרד הפרסום קווים מערכות תקשורת ופרסום בבאר-שבע וחלק מצוות עיתון ''כל בי'', שנסגר בשנת 2013.

בין היתר, הקימה את המגמה לאמנות במקיף רבין,  את המגמה לאמנות במקיף טוביהו תחת ניהולו של אלי גולן שכיום משמש מנהל מרכז מורים תוך הגשה לבגרות בתולדות האמנות, אמנות ועיצוב. במהלך שנות ההוראה שימשה מדריכה מחוזית לשילוב המחשב בהוראת האמנות. היא משמשת כמרצה לאמנות בקורס מדריכי טיולים במכללת אתגר בבא-שבע. בעלת תעודת מדריך טיולים בחו”ל בהתמחות איטליה ומרוקו.

היא משמשת רכזת שטח מחוז דרום במפלגת העבודה ופעילה אקטיביסטית מאד בנושא.

שרה אברהמי עלתה לחדשות לפני מעט יותר משנה, כאשר ''הצל'' חשף שהיא שמלאנית ושהעזה לבקר את ראש הממשלה. לפני יותר משנה, הוא קרא לפטר אותה ממערכת החינוך, על זה שכתבה כי היא מצפה מראש הממשלה ליטול חלק בעצרת לזכרו את ראש הממשלה יצחק רבין ז''ל, בככר. היה די באמירה זו, כדי לעורר עליה גולשים תושבי באר שבע, עיר בה יש רוב מובהק לימין. הגולשים לא טרחו לא לבדוק את העובדות (ילדיה של אברהמי משרתים בסיירות, היא שירתה בקרייה למחקר גרעיני) והיא זכתה לאיומים ברשתות החברתיות, בימים בהם אנשי חינוך חוששים לומר דברים שלא בקונצנזוס, מתוך חשש לפיטורים, כפי שקרא לאיש החינוך אדם ורטה, שפוטר מעבודתו בשל תלונות של תלמידה שטענה שהוא שמאלני. 

​​​​​​​''חייבים ערכים, לא רק ציונים. כשאני מדברת וכותבת, זה מתוך דאגה לארבעת ילדיי ולילדי ישראל שעוד מעט יתגייסו. לא חששתי אף פעם לדבר ואני לא חוששת היום. כשאני עושה דברים, אני עושה זאת מתוך אכפתיות למה שוקרה כאן. הרי הכי נוח והכי קל זה לעזוב. אבל זה חזק ממני ואמשיך להגיד דברים ולא נראה לי שאני צריכה לחשוש לא מפיטורים ולא מעיצומים'', אמרה אז לברנז'ה NEWS. 

תגובות

End of content

No more pages to load