• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בני הבית ישנו והפורץ חגג; בנחל עשן מכת פריצות תוך לילה אחד

הגנבים חוגגים בלילות בבאר שבע: מספר כלי רכב ודירות נפרצו ברחוב אהרון מסקין בנחל עשן, בנווה זאב גנב פרץ לבית בשעה שבני הבית ישנו

בני הבית ישנים, הפורץ מסתובב חופשי (מצלמת אבטחה)

לא רק פיצוציות וסניפי דואר - גם בתים פרטיים נופלים קורבן למכת הפריצות בבאר שבע. אתמול, שלישי, נפרצו מספר כלי רכב ודירה ברחוב אהרון מסקין, בשכונת נחל עשן, בסמוך למרכז האופרה. השבוע גם נפרץ ביתו של תושב שכונת נחל עשן, בעת שבני הבית ישנו. הפורץ נכנס לתוך הדירה דרך חלון, הסתובב דקות ארוכות ורק הנביחות של הכלב המשפחתי העירו את בעל הבית, שניגש למטבח שניות ספורות לפני שהפורץ נמלט ורק בבוקר קלט את מה שקרא. 

וידאו: פריצה לדירה בשכונת נווה זאב (צילום מצלמת אבטחה)
​​​​​​​

''הייתה מכת פריצות במהלך הלילה וזו לא הפעם הראשונה'', אומרת תושב נחל עשן. ''יש פה פארק נפלא שנותן עמנה לילדים ולהורים, אבל אנחנו חיים בחוסר ביטחון. פרצו כליל רכב ולבתים, הרוב בקרבת רחוב אהרון מסקין. ממה ששצעתי פרצו גם לבתים. צריכה להיות פה נוכחות גדולה של משטרה, כי ככה מפחיד לחיות. השכונה יפה, הגניבות ממררות לנו את החיים''.

להרצל משכונת נווה זאב פרצו השבוע לבית, בשעות הלילה, כשכל המשפחה ישנה. הפורץ נכנס דרך מרפסת הדירה, בקומה הראשונה, הסתובב בדירה שעה ארוכה, חיפש דברי ערך ובינתיים המשפחה ישנה מבלי לדעת שזר מסתובב בביתם. רק הנביחות של הכלב העירו את הרצל שקם לבדוק במה העניין אך לא הבחין במה שקרה. רק בבוקר, כשבדק את סרטון מצלמת האבטחה, גילה שהיה בדירה אורח בלתי רצוי. 

לדברי תושבת נחל עשן, שכנים מתריעים מזה זמן רב על תופעות של בריונות, של צעירים שאינם בני המקום. ''לא בכל מקום יש מצלמות, לא הכל מצולם 24 שעות, אולי כדאי שהמשטרה תראה יותר נוכחות אצלנו. כמו שמציבים ניידות ליד המועדונים בימי שישי, כדאי לשים ניידות אצלנו ובשכונות. הנזק של הפריצות גדול, לשכן נגנבו כלי העבודה''. 

תגובות

End of content

No more pages to load