• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הותר לפרסום: לא הכיר את הקורבן, הרג אותו במכות בקבוק

כתב אישום יוגש נגד תושב ראשון לציון, שהרג במכות בן 39 בדצמבר האחרון, ברח' אלפסי בשכונה י''א בבאר שבע

כוחות המשטרה בזירת האירוע, בשכונה י''א (צילום: משטרת ישראל)

הותר לפרסום: הסתיימה חקירת המשטרה בעקבות מותו של תושב באר שבע שנמצא מוטל ברחוב מצדה בעיר בחודש דצמבר. לאחר שבתחילת חודש ינואר השנה נעצר החשוד במעשה, השבוע הוגשה הצהרת תובע על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ומעצרו הוארך עד היום, חמישי. 

ב-23 בדצמבר, בשעת ערב התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות אדם (39) המוטל ברחוב מצדה בבאר שבע ועל גופו סימני חבלה קשים. צוות רפואי שהגיע נאלץ לקבוע את מותו במקום. כוחות משטרה רבים שהוזעקו אף הם למקום, הגיעו והחלו בפעולות חקירה שבהמשך אף הוטלה על היחידה מרכזית במשטרת ישראל.

ממלאכת איסוף הראיות וניתוח הממצאים, תוך שימוש בפעולות חקירה מתקדמות, נודעה ביחידה המרכזית של מרחב הנגב זהותו של חשוד אשר גרם למותו של הקורבן. ב-2 בינואר, 2019,  אותר החשוד, בן 26,  תושב ראשל"צ בעברו המתגורר לאחרונה בעיר באר שבע, במקום עבודתו במרכז הארץ והוא נעצר והועבר לחקירה במשרדי היחידה המרכזית נגב.

עם התקדמות החקירה, החשוד הודה ושחזר את אירועי אותו הלילה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת וב-28 בינואר הוגשה הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדו כתב אישום בגין המיוחס לו ומעצרו הוארך עד היום, חמישי, ה-31 בינואר.

וידאו: זירת האירוע, פקד אורן בר יהושוע - יחידה מרכזית מרחב נגב (צילום: דוברות המשטרה)
​​​​​​​


מחקירתו עלה כי החשוד גמר בליבו לדרוש דבר מה מהקורבן, איתו אין לו הכרות מוקדמת. לאחר שארב לו מאחורי מבנה ברח' אלפסי, בשכונה י''א בבאר שבע, הבחין החשוד בקורבן והפתיעו תוך שתקף אותו במכות נמרצות לרבות שימוש שעשה בבקבוק בירה אותו אחז בידו עמו הכה את הקורבן בראשו עד שהאחרון התמוטט.

ואם לא די בכך, עוד עלה כי לאחר התקיפה הראשונה ומשהתמוטט הקורבן, בשארית כוחותיו הלך המנוח ברח' מצדה אחר החשוד פנה אליו והתחנן כי יחזיר לו את מכשירו הסלולרי המשמש אותו לקשר עם אביו החולה. בתגובה, כך על פי החשד, המשיך החשוד להכותו עד שהתמוטט בשנית ומת.

תגובות

End of content

No more pages to load