• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שיתוף פעולה יחודי

מנכ"ל קמ"ג גיל דגן, בביקור במכללה הטכנולוגית

מנכ"ל קמ"ג גיל דגן מקבל את מדלית המכללה (קרדיט : יח"צ)

מנכ"ל הקריה למחקר גרעיני, גיל דגן בביקור ייחודי במכללה הטכנולוגית באר שבע : "נמשיך ונעמיק את שיתוף הפעולה בין קמ"ג למכללה"

מנכ"ל הקריה למחקר גרעיני, מר גיל דגן ערך ביקור במכללה הטכנולוגית בבאר שבע. במהלך הביקור נפגש מנכ"ל הקריה עם הנהלת המכללה . דגן הסביר כי הביקור נועד על מנת להכיר מקרוב ובאופן מעמיק את מגוון הפעילויות המתקיימות במכללה, חלקן בשיתופי פעולה שונים עם הקריה למחקר גרעיני מאז נוסדה. זהו ביקורו ראשון של מר דגן במכללה מאז נכנס לתפקידו, לפני כשנה.

למכללה הטכנולוגית שיתופי פעולה רבים עם הקריה למחקר גרעיני בעשרות השנים מאז הקמתה של המכללה, בקרב עובדי הקריה ישנם בוגרים רבים של המכללה בתוכניות ובמסלולים השונים. שיתופי הפעולה נמשכים עד היום ואף מתרחבים בהתאם למגמות השונות.

במהלך הביקור סקר מנכ"ל המכללה דב פ.תמיר בפני מנכל קמ"ג את מגוון הפרויקטים המתקיימים במכללה. דגן התרשם מהפעילות העשירה והמגוונת של המכללה בתוכניות המיוחדות וביניהן: תוכניות חדשות עבור התעשייה וביניהם ההתמחות בתחום הגז הטבעי, הכשרות בתחום החשמל, המכונות והכימיה. בנוסף, עלה בדיון הצורך להעמיק את שיתוף הפעולה עם הקריה למחקר גרעיני בהתאם לצרכים התעסוקתיים והמקצועיים של הקריה לשנים הבאות.  לאחר הסקירה על תוכניות המכללה המשיכו הנהלת המכללה והקריה לסיור במעבדות להנדסת כימיה ומכונות. במהלך הסיור ציין מר דגן את החשיבות של שילוב לימודים, תיאוריה ופרקטיקה ברמה גבוהה.


גיל דגן עם צוות המכללה (קרדיט: יחצ)

גיל דגן  : "מברך את  העוסקים במלאכת הקודש של החינוך הטכנולוגי והמקצועי החשוב כל כך לבנייתה ועתידה של מדינת ישראל, הצלחה רבה בכל מעשיכם, נמשיך ונעמיק את שיתוף הפעולה בין המוסדות, אנו החולקים עשרות שנים של עשייה מפוארת למען האזור ".

דב  פ.תמיר : "אני מודה לגיל דגן על הביקור החשוב ועל הנכונות הרבה להעמקת שיתופי הפעולה בין הקריה לבין המכללה. אין ספק שהרצון בהעמקת שיתופי הפעולה הוא הדדי והוא גם מבטא את החשיבות של קיום מערכת אקו-סיסטם בנגב – מצד אחד מוסדות השכלה איכותיים ונגישים ומן הצד השני מרכזי מחקר ופיתוח ועוגני תעסוקה ייחודיים הקיימים רק באזורנו. יחד – השמיים הם גבול".

תגובות

End of content

No more pages to load