• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד ''השודד הירדני''

הוא שדד את הדואר במקס אמות בב''ש ולמחרת, כאשר ניסה לשדוד את הדואר במיתר, זינקו עליו בלשים ועצרו אותו. כתב אישום הוגש נגד השודד, שוהה בלתי חוקי מירדן

הפתק שהשודד הגיש לפקידת הדואר (צילום: משטרת ישראל)

ב-20 בינואר התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות שוד בסניף בנק דואר במקס אמות בבאר שבע. שוטרים שהגיעו למקום החלו בתחקור מהיר ועלה כי למקום נכנס אדם אשר הסתיר פניו ותוך שהוא מאיים על הפקידה במה שנחזה כאקדח הגיש לה פתק ובו הודיע לה כי זהו שוד, ועם קבלת הכסף נמלט מהמקום. זו הייתה הפעם השניה בה סניף הדואר נשדד תוך פרק זמן קצר.

השוד במקס אמות (צילום: מצלמת אבטחה)

בעקבות המקרה החלה חקירה נרחבת במהלכה בוצעו סריקות ברחבי העיר במטרה לאתר את החשוד במעשה. עם התקדמות החקירה ותוך הפעלת כלים מתקדמים נודעה למשטרת ישראל זהותו של חשוד.

בפעילות מבצעית ממוקדת נערכו בבוקרו של יום למחרת (שני) שוטרים סמויים בסניף בנק דואר ביישוב מיתר. עם הגעת החשוד למקום, ולאחר שעפ"י החשד החל בביצוע שוד נוסף, נעצר בשעת מעשה ובתום מאבק עם השוטרים שביקשו לעוצרו. בבדיקתו של החשוד עלה כי מדובר בנתין ירדני כבן 24 אשר עפ"י החשד שהה בארץ שלא כחוק.

לאחר מעצרו כאמור, הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה נכלא.

השוד הכושל בדואר מיתר (צילום: מצלמת אבטחה)


מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת, מהלך החקירה עלה בידי החוקרים לקשור את החשוד למקרה השוד בסניף הדואר במרכז המסחרי בבאר שבע, גם שם עלה כי החשוד הגיע ובידו אקדח בועות סבון ועליו מורכב מזרק עם חומר נוזלי אדום אז הגיש לפקידה פתק. 

אקדח צעצוע ומזרק עם נוזל אדום. כלי השוד (צילום: משטרת ישראל)

עם תם מלאכת החקירה הוגשה בתאריך 3.2 הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדו כתב אישום ומעצרו הוארך עד לתאריך 7.2 והיום צפוי דיון בעניינו בבימ"ש המחוזי בבאר שבע.

"מעצרו של החשוד הנו פרי חקירה משטרתית נחושה ומצטרף לרצף הצלחות בפענוח מעשי שוד אשר אירעו לאחרונה בגזרת העיר באר שבע", כך נמסר מהמשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load