• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הדרום הפרוע: כמו בסרטים - שדדו אדם, הכו אותו והכניסו אותו לבגאז'

ארבעה רעולי פנים שדדו אדם, הכו אותו באכזריות ולאחר מכן, כפתו אותו והכניסו אותו לתא מטען. הפצוע הגיע בשארית כוחותיו לסורוקה

כפתו את הקורבן והכניסו אותו לתא מטען (צילום הדמיה: Nite Searcher / CC BY 2.0)

ארבעה חשודים בשוד וחטיפה הובאו הבוקר לבית המשפט המחוזי בבאר שבע לאחר שהוגשה כנגדם הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדם כתב אישום.

ב-19 בינואר, סמוך לשעה 24:30 התקבלה במשטרת קריאה בה המודיע מוסר כי שדדו אותו, גנבו את רכבו, גרמו לחבלות בראשו וכל חלקי גופו והוא בדרכו לבי"ח סורוקה לקבלת טיפול רפואי.

שוטרים שהגיעו לבית החולים פגשו במודיע, תושב הפזורה, אשר סיפר כי מספר רעולי פנים שדדו אותו בשטח בגזרת פזורת ערד תוך תקיפה אלימה שגרמה לחבלות, הכניסו אותו לתא המטען של רכבו ובשלב מסויים השליכו אותו בשטח כשהוא פצוע וכפות בידיו. בשארית כוחותיו הצליח ליצור קשר עם רכב שעבר במקום ונהגו סייע לו להגיע לביתו.

עם התמשכות החקירה נודעה זהותם של החשודים, תושבי הפזורה בגילאי 20 עד 30 והם נעצרו. במהלך החקירה עלה כי לאחר התקיפה האלימה שדדו ממנו את רכושו שהיה על גופו ומכרו בשטחי הרש"פ את רכבו.  מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בחשד לחטיפה, שוד, סחיטה בכוח וכניסה לישראל ונהיגה ללא רישיון.

ב-5 בפברואר,  עם תם מלאכת החקירה הוגשה כנגד ארבעה חשודים הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדם כתב אישום בגין המיוחס להם והיום, שישי, עם תם ימי המעצר הובאו לבימ"ש המחוזי בבאר שבע.

תגובות

End of content

No more pages to load