• 15 אפריל 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דליקה באזור התעשייה באופקים: מחסן גלילי נייר עלה באש

לוחמי אש מתחנות נתיבות, אשקלון ובאר שבע פעלו לכיבוי דליקת גלילי נייר שפרצה במפעל שניב

הדליקה במפעל (צילום: אלי כהן, דובר כבאות והצלה מחוז דרום)

דליקה באיזור התעשייה באופקים. כוחות גדולים של לוחמי אש, מתחנות נתיבות, אשקלון ובאר שבע נמצאים במקום משעות הבוקר המוקדמות ומנסים להשלט על האש.

אלי כהן דובר, כבאות והצלה מחוז דרום, מוסר כי צוותי כיבוי מתחנות נתיבות אופקים פועלים בשעות האחרונות לכיבוי שריפת גלילי נייר במפעל שניב באיזור התעשייה האופקים. נכון לשעה 7:00 בבוקר, פועלים לוחמי האש למניעת התפשטות השריפה למפעלים סמוכים.

המפעל עוסק בייצור מגבות נייר ונייר טואלט, בהם מוצרי ''טאצ''' המוכרים לצרכנים בנגב וכן מטליות רב פעמיות לניגוב משטחים, כוסות חד פעמיות ושקיות אשפה ואיחסון. 

מחברת שניב תעשיות נייר נמסר כי  ''בהמשך לדיווחים בכלי התקשורת במהלך השבת אירעה שרפה בשטח פתוח שבבעלות החברה , שטח המיועד לאחסנת חומרי גלם . לאירוע זה אין השפעה על מתקני היצור ו/ או מבני היצור וכן על מלאי  המוצרים המוגמרים של החברה משכך אין לאירוע זה כל השפעה על פעילותה השוטפת של החברה. הנהלת החברה שהינה חברה שומרת שבת עודכנה באירוע מיד עם צאת השבת. יצויין כי כל הנזקים מכוסים  בפוליסת הביטוח של החברה''.

​​​​​​​
וידאו: דיווח מזירת האירוע (צילום: אלי כהן, דובר כבאות והצלה מחוז דרום)
​​​​​​​למקום הוזנקו רכבי כיבוי לסיוע מאשקלון ובאר שבע ובשלב זה, אין שליטה עדיין על השריפה. במקום נמצא מפקד המחוז טפסר שמוליק פרידמן ומת"ח נתיבות סגן טפסר יעקב גבאי.

תיעוד מזירת האירוע
(צילומים: אלי כהן דובר כבאות והצלה מחוז דרום)

תגובות

End of content

No more pages to load