• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

100 משרות חדשות בב''ש: מנורה מבטחים מרחיבה פעילותה בעיר

במסגרת הרחבת פעילותה של חברת מנורה מבטחים בדרום, יפתחו עוד כ - 100 משרות חדשות לתושבי הנגב במבנה החדש של החברה ב"בית דניאל" בבאר שבע

בית דניאל- משכנה החדש של מנורה מבטחים בדרום (צילום: יח''צ)

מנורה מבטחים מרחיבה את פעילותה בדרום ועוברת למתחם חדש בבאר שבע, בו תספק עוד כ- 100 משרות חדשות למנהלים ונציגי מכירות ושירות.

החודש תעבור מנורה מבטחים למשכנה החדש והמשודרג במתחם "בית דניאל" בבאר שבע. המתחם החדש שיחנך בטקס חגיגי במעמד ראש עיריית באר שבע בשבועות הקרובים, הורחב לשטח של 2,400 מ"ר וישתרע על פני 2 קומות. המעבר והרחבת הפעילות צפויים לספק עוד משרות ניהול, מכירות ושירות רבות ולהביא בשורה בתחום התעסוקה לתושבי באר שבע והנגב. 

מרכז המכירות הארצי של חברת מנורה מבטחים הוקם לפני כשנתיים וחצי בבאר שבע בירת הנגב, מתוך תפיסה ואידיאולוגיה שהוביל מנהל תחום מכירות ושיווק  של מנורה מבטחים, חיים טביבי, באר שבעי במקור. חיים סיפר: "אני יליד באר שבע, כל חיי גדלתי וחונכתי כאן ואי אפשר לטעות לגבי האמון שלי בעיר. אני, כמו רבים אחרים, בכל הקשור לתעסוקה, מצאתי עצמי במשך שנים על הקו באר-שבע-תל-אביב. כשעלה לדיון נושא המיקום הגיאוגרפי של מרכז המכירות, ומן הסתם נבחנו אזורים לכל אורכה של הארץ, ראיתי בכך הזדמנות לייצג את העיר שלי.  עשיתי זאת באמונה מלאה ותוך הבנה והכרה בפוטנציאל האנושי של תושבי באר שבע והדרום. כשבנינו את התכנית העסקית לקראת ההקמה, היו הרבה סימני שאלה, אבל דבר אחד היה ברור – יש בדרום תושבים איכותיים, שאפשר להתבסס עליהם כמשאב אנושי על מנת להוציא לפועל את התכנית העסקית." 

)חיים טביבי  (צילום: באדיבות מנורה מבטחים
 
חברת מנורה מבטחים, מרחיבה את תחומי הפעילות בדרום למגוון תחומים חדשים ועל כן עוברת למתחם חדש וגדול, שם תוכל לשמור על הסטנדרט הגבוה בתנאי העבודה של העובדים ואף לספק תנאים מטיבים יותר ומרחב עבודה גדול ומרווח יותר לכל עובד. לקראת המעבר הותאם המבנה הארגוני לשינויים הצפויים, ולשם כך קודמו ורדית ביטון, נאור בן סימון ומאור כהן לתפקידי ניהול בכירים ב"מנורה מבטחים טופ" .

טביבי סיפר על המעבר: "אין גאה ממני על הדרך שעשינו עם "קול מנורה מבטחים" (בשמנו החדש – "מנורה מבטחים טופ") בבאר שבע,  ומתרגש לקראת הרחבת הפעילות הצפויה בחודש הקרוב. מנורה מבטחים חרטה על דגלה לספק ביטחון כלכלי ושקט נפשי למבוטחיה, מכאן שהרחבת הפעילות משמעותה - עמיתים נוספים שמוגנים מפני קריסה כלכלית, שעלולה להתרחש בעת מקרה ביטוח.  העובדים שגייסנו עד כה הוכיחו שאכן יש להם המון להציע, והתגלו כמשימתיים, יצירתיים ומכווני מטרה.  יכולות אלה, בשילוב עם התרבות הארגונית של מנורה מבטחים, שמעודדת דרור חשיבתי, הביאו לתוצאות שהן מעבר לציפיות.  אנחנו שמחים לספק משרות חדשות, מעניינות ומשמעותיות לתושבי הנגב, ודבר נוסף ולא פחות חשוב - ליצור תחרות בריאה בין המעסיקים השונים בדרום. הוכחנו ש"מוקד" זו לא מילה גסה ושאפשר להפוך עבודה טלפונית לחוויה מקצועית מהנה, אנרגטית, מאתגרת ומפתחת''.

תגובות

End of content

No more pages to load