• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אימה בלב באר שבע: ''בני מיעוטים ניסו לשדוד את הוריי''

אמיר קטורזה מספר הבוקר, כי ארבעה בני מיעוטים ניסו לשדוד את הוריו, בכניסה לשכונה ג' בבאר שבע, בכיכר הסמוכה למלון לאונרדו

הכיכר בה ארעה ניסיון השוד (צילום: דני בלר)

ניסיון שוד ברחוב קרן היסוד, בכניסה לשכונה ג' בבאר שבע. הוריו של אמיר קטורזה חזרו לביתם במוצאי שבת, כאשר סמוך לשעה 21:30,  לדברי אמיר, ארבעה בני מיעוטים, שנסעו ברכב, חסמו את דרך נסיעת והריו סמוך לכיכר שמול מלון לאונרדו ורסקו סיטי. לדברי אמיר, ''שני גברים וניסו לפתוח את דלתות הרכב בכוח במשך מספר שניות, למזלם של הורי דלתות הרכב היו נעולות ולכן לא הצליחו השודדים להיכנס ולגנוב את הרכב. לאחר מספר ניסיונות הם התייאשו וברחו מהמקום לא לפני שבעטו ברכב''. אמיר העלה את סיפורו באמצעות פוסט בקבוצת באר שבע ביחד. 

בעבר ארעו ניסיונות שוד בשיטה דומה בשכונת רמות: חסימת נתיב נסיעה וניסיון לשדוד את בעל הרכב. בשנה שעברה, למשל, פוסט בבאר שבע ביחד הוביל לתפיסת שודדי סניף דואר בשכונת רמות. רכב השודדים תועד על ידי תושב העיר, אחרי שאלה איימו עליו והוא העלה את הצילום לקבוצת באר שבע ביחד, אשר הוביל לתפיסת השודדים. 

סניפי דואר ופצוציות הפכו למטרה נוחה לשודדים, האחרון בהם שודד - שוהה בלתי חוקי מירדן, ששדד את הדואר במקס אמות ונתפס יממה לאחר מכן כאשר ניסה לשדוד את הדואר במיתר, אלא שאז, בעקבות מידע מודיעיני, המתינו לו בלשי משטרה וזינקו עליו.

תגובות

End of content

No more pages to load