• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: נהג ללא רישיון, דרס למוות רוכב אופניים

אסמעיל אלגלאוי בן 28 מרהט, נאשם כי דרס למוות את אלכסנדר מאלוצ׳קה ז״ל, הפקיר אותו בשטח והחביא את רכבו בדיר

אופניו של אלכסנדר מאלוצ׳קה ז״ל, מוטלות בכביש (צילום: משטרת ישראל)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית משפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב רהט, אסמעיל אלגלאוי בן 28, המייחס לו ביצוע עבירת הפקרה של רוכב אופניים, אלכסנדר מאלוצ׳קה ז״ל, בתאונת דרכים אשר ארעה לפני כ-10 ימים.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד מחמד אלעמור, ב-15 לפברואר,  עת נהג הנאשם ללא רשיון נהיגה בתוקף, מכיוון כללי משמר הנגב לרהט,  פגע ברוכב אופניים, אלכסנדר מאלוצ׳קה ז״ל בן 46, אזרח בלארוס, אשר רכב בנתיב נסיעתו של הנאשם.  כתוצאה מהתאונה ומעוצמת ההתנגשות, רוכב האופניים נחבל חבלות קשות ומצא את מותו המידי.

לאחר התאונה, הנאשם, על אף היותו נהג המעורב בתאונה בה נהרג אדם, לא עצר את רכבו במקום כדי לעמוד על תוצאות התאונה ולא הזעיק עזרה לרוכב, זאת על אף החובה המוטלת בדין ובהתעלם מכך, שכתוצאה מההתנגשות, מכסה המנוע וגג רכבו התעקמו, השמשה נופצה ונחתכה לשניים והחלון נשבר. הנאשם נמלט עם רכבו מהמקום והמשיך לנסוע לכיוון בית הוריו בעיר רהט, שם החביא את רכבו בדיר כבשים.

יום לאחר התאונה ובעקבות הפעולות לאיתורו שבוצעו ע"י משטרת ישראל, הנאשם הסגיר את עצמו. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות הפקרה אחרי פגיעה, נהיגה ללא רשיון נהיגה בתוקף וללא פוליסת ביטוח. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם ולפסול את רשיון הנהיגה שלו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. לחובתו של הנאשם 19 הרשעות תעבורה קודמות.


תגובות

End of content

No more pages to load