• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

להנגיש תרבות ופנאי לכל ילדי הנגב

המשרד לפיתוח הפריפריה והרשות לפיתוח הנגב זימנו הבוקר ראשי רשויות מהיישובים הבדואים, במטרה להנגיש ולשתף אותם ב''קול קורא'' להקמת מתקני תרבות ופנאי

משעל, מור יוסף וראשי רשויות מהיישובים הבדואים (צילום: יח''צ)

מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, אריאל משעל והנהלת משרדו ומנכ״ל הרשות לפיתוח הנגב, משה מור יוסף, נפגשו עם ראשי וגזברי מועצות בדואיות בנגב

מפגש יוצא דופן התקיים היום, שלישי, במשרדי הרשות לפיתוח הנגב בבאר-שבע. מצדו האחד של השולחן ישבו מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל אריאל משעל וצמרת משרדו, מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב משה מור יוסף ונציגי הרשות ומהצד השני -- ראשי רשויות, גזברים וחשבים מהרשויות הבדואיות בנגב.

מטרת הפגישה הייתה מעניינת במיוחד: להנגיש לנוכחים את ה"קולות קוראים" שהמשרד מפיץ בשבועות האחרונים ובהם הצעה לממן לרשויות השונות בארץ – כל הרשויות ללא יוצא מהכלל – הקמה של מתקני ג'ימבורי, מתקנים מוסיקליים, מגרשי מיני-פיץ' וכדומה.

מנכ"ל המשרד אריאל משעל הסביר: "השאיפה שלנו היא שכל ילדי ישראל ייהנו ממתקני משחקים ולמידה באיכות גבוהה. לצערי גילינו שחלק ניכר מהרשויות הבדואיות בנגב לא מגישות את הבקשות במסגרת הקולות הקוראים ולכן – לא מקבלות את המימון של משרדנו להקמה של המתקנים הללו. מדובר אגב במימון מלא ללא צורך בהשקעה של שקל אחד מהרשות המקומית. זו הסיבה שכינסנו את המפגש הזה. חשוב לנו להנגיש את המידע באופן מקסימלי״. 


בדיקה מעמיקה יותר של אנשי המשרד העלתה כי בחלק מהרשויות חסרים עובדים המסוגלים להתפנות כדי למלא את הקולות הקוראים. ואכן במפגש עם מנכ"ל המשרד העלו נציגי הרשויות הבדואיות שאלות וביקשו הבהרות. נציגי המשרד השיבו על השאלות ועודדו את נציגי הרשויות הבדואיות ליזום פניות ולנצל את הזדמנות הפז לטובת ילדי הישובים.


תגובות

End of content

No more pages to load