• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דרעי באופקים: ''לפיד יחלק הכותל, השבת תהפוך יום שופינג''

ח''כ אריה דרעי סייר הערב באופקים ושיגר אזהרה חמורה מפני הסכנה בבחירת מפלגת גנץ-לפיד: ''כחול לבן זו מפלגה תל אביבית, לפיד יחלק את הכותל''

ח''כ דרעי נושא דברים באופקים (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפרלמנטרי

אריה דרעי, ח"כ והשר לשעבר לפריפריה, הנגב והגליל, סייר הערב בעיר אופקים ונשא את משנתו . בשולחן הנשיאות באולמי ''הודייה'' המקומי יישבו השרים וחברי הכנסת של הסיעה ומולם פעילים ואוהדים מאזינים בעיניים בורקות ובריתוק ליו"ר המפלגה שעדיין לא נס ליחו.

"שבוע שעבר נפל דבר שאני לא בטוח שהרבה אנשים מבינים את המשמעות וחומרת הדברים: במשא ומתן שהתנהל ברמת אביב ג'  אצל יאיר לפיד, בגני התערוכה, במטה גנץ בצפון תל אביב ובסיום בוילה מפוארת בסביון נחתם ההסכם של כחול לבן. איזה כחול לבן?  תנועה המייצגת את מדינת תל אביב השבעה שאינה מייצגת לא את אופקים, לא את נתיבות ובית אל, כחול לבן זאת תנועה של תל אביב שלא רואה אותנו ממטר". 

ח''כ אריה דרעי באופקים (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​


דרעי תקף בעיקר את יאיר לפיד: "אם כחול לבן ינצחו בבחירות השבת תהפוך ליום השופינג הבילאומי. לפיד הקים מפלגה קטנה שהייתה מבוססת על שנאה לדתיים וכעת הוא עלול להיות ראש ממשלה עם 40 מנדטים מה שיעמיד את הסטטוס-קוו בישראל בסכנה".

השר לפיתוח הנגב והגליל התגאה בעשיית משרדו וציין כי בהתחלה משרד זה קיבל 150 מיליון שקל וכיום הוא עומד על למעלה מ-500 מיליון שקל: "אתם תראו שאחרי הבחירות  הרבה ירצו לקבל את המשרד אבל זה ישאר שלנו, של ש"ס''.

תגובות

End of content

No more pages to load