• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נחנך משכן מנורה מבטחים: ''סנונית ראשונה שתביא חברות ענק לנגב''

מרכז המכירות הארצי של החברה בב''ש הוקם מתוך תפיסה ואידיאולוגיה שהוביל סמנכ''ל מנורה מבטחים, חיים טביבי, באר שבעי במקור

חונכים את מרכז המכירות בב''ש (צילום: מתן נעים)


"החלטות כמו של מנורה מבטחים הן החלטות מדביקות, אתם הסנונית הראשונה שתביא איתה עוד ועוד חברות ענקיות לנגב"  - כך אמר השבוע רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע באירוע השקת משכנה החדש של חברת מנורה מבטחים, בנוכחות חברי הנהלת מנורה מבטחים ואורחים מכובדים נוספים. המתחם החדש הורחב לשטח של 2,400 מ"ר וישתרע על פני 2 קומות. המעבר והרחבת הפעילות צפויים לספק עוד כ– 100 משרות ניהול, מכירות ושירות רבות ולהביא בשורה בתחום התעסוקה לתושבי באר שבע והנגב.

וידאו: חנוכת הסניף בב''ש (צילום סלולרי)
​​​​​​​

מרכז המכירות הארצי של חברת מנורה מבטחים הוקם לפני כשנתיים וחצי בבאר שבע, מתוך תפיסה ואידיאולוגיה שהוביל סמנכ''ל מנורה מבטחים, חיים טביבי, באר שבעי במקור. חברת מנורה מבטחים מרחיבה את תחומי הפעילות בדרום למגוון תחומים חדשים ועל כן עברה למתחם חדש, גדול ובסטנדרטים גבוהים המטיבים את תנאי העבודה והמחיה של עובדי מנורה מבטחים. לקראת המעבר אף הותאם המבנה הארגוני של החברה לשינויים הצפויים וקודמו מנהלים שונים בחברה למשרות ניהול בכירות.

חיים טביבי ורוביק דנילוביץ' (צילום: יח''צ)

רוביק דנילוביץ, ראש עיריית באר שבע, ציין: "החלטות כמו של חברת מנורה מבטחים, להקים את מרכז המכירות שלה בנגב - הן החלטות מדביקות. אתם הסנונית הראשונה שתביא איתה עוד ועוד חברות ענקיות לנגב. המילה "פריפריה" היא מילה שסתם נמצאת אצלנו בראש, אם אנחנו בבאר שבע החלטנו שאנחנו מרכז העולם אז אנחנו ניצור את המציאות הזאת, ונביא להגשמתה. ההון האנושי של חברת מנורה ושל מרכז המכירות המקסים הזה הוא מה שמאפשר לנו להמשיך ולפעול ולהגשים את החזון שלנו כאן בעיר".

גזירת הסרט (צילום: יח''צ)

חיים טביבי, סמנכ''ל מנורה מבטחים, שהוביל את המעבר של מנורה מבטחים דרומה, סיפר בטקס: "לפני 3 שנים הקמנו כאן בבאר שבע את "קול מנורה מבטחים" והנה היוםפ אנחנו חונכים במעמד חגיגי זה את "מנורה מבטחים טופ". אין גאה ממני על הדרך שעברנו יחד בבאר שבע ואין ביטוי טוב יותר לעשייה של כל אחד ואחת מהעומדים כאן לפניי. אנחנו שמחים לספק משרות חדשות, מעניינות ומשמעותיות לתושבי הנגב, ודבר נוסף ולא פחות חשוב - ליצור תחרות בריאה בין המעסיקים השונים בדרום. הוכחנו ש"מוקד" זו לא מילה גסה ושאפשר להפוך עבודה טלפונית לחוויה מקצועית מהנה, אנרגטית, מאתגרת ומפתחת."


תגובות

End of content

No more pages to load