• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לראשונה: עובדי תחנת הכוח הסולארית בנגב התאגדו בהסתדרות

עובדי חברת נגב אנרגיה אשר בונה תחנת כוח תרמו-סולארית באשלים, השלימו את התארגנותם בהסתדרות. זוהי תחנת אנרגיית שמש הראשונה שעובדיה מתאגדים בהסתדרות

תחנת אשלים (צילום: מתוך אתר החברה)

לראשונה בהסתדרות: התאגדות עובדים בתחנת כוח סולארית. עובדי חברת נגב אנרגיה אשר בונה תחנת כוח תרמו-סולארית באשלים, השלימו את התארגנותם בהסתדרות. המהלך קרם עור וגידים, על רקע רצונם של העובדים להסדיר ולהבטיח את תנאי עבודתם ואת ביטחונם התעסוקתי. חברת נגב אנרגיה נמצאת בבעלות חלקית ובניהול של חברת שיכון ובינוי.

יו"ר מרחב נגב מרכזי, ארמונד לנקרי, שלח מכתב לסמנכ"ל משאבי אנוש בחברת שיכון ובינוי, אפרת יצחקי, וכתב, בין היתר: "אנו תקווה כי נשכיל לכונן יחסי עבודה פוריים וטובים, בין נציגות העובדים המוסמכת כדין, לבין ההנהלה, למען העובדים והחברה כאחד. ברצוננו להיכנס להליך הידברות ומשא ומתן בנושאים אלה עם הנהלת החברה, במטרה להגיע להסכמות אשר יעוגנו בהסכם קיבוצי בין הצדדים".

בני קמחי, יו"ר ועד הפעולה, מסר: "אנו שמחים להיות החלוצים בתחום, גם בהתאגדות וגם בטכנולוגיה. אנו מביאים את הניסיון שלנו כעובדים וכתושבי האזור. נדע לעבוד עם ההנהלה לטובת המפעל. תודה לארמונד לנקרי, יו"ר ההסתדרות בנגב מרכזי, שנתן לנו בית חם וידע לעמוד לצדנו בכל שלב".


תגובות

End of content

No more pages to load