• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מול אולם לא מלא בב''ש, נתניהו הזהיר מפני בחירה בגנץ ''השמאלני''

נתניהו נאם בפני תומכי ליכוד בהיכל התרבות, שלא היה מלא. הוא שב ותקף את התקשורת, הזהיר מפני בחירה בגנץ ומפלגת השמאל שלו, התריע מפני עליית השמאל והזכיר לכולם כי הוא הביא את הסייבר והתנופה האדירה לבאר שבע

נתניהו בבאר שבע (צילום: משה פריאל)

מאת משה פריאל, כתבנו הפרלמנטרי

בהיכל התרבות הישן בבאר שבע נערכה הערב עצרת בחירות של תנועת הליכוד, בהשתתפות ראש הממשלה, בנימין נתניהו.  למרבה הפלא שני שליש מהמושבים באולם היו ריקים וזאת בעיר ימנית ותומכת ליכוד כמו באר שבע. בנאומו, נתניהו הזהיר מפני בחירה בגנץ ואנשיו, שהם אנשי שמאל. הוא מנה אחד לאחד את חברי מפלגת כחול לבן ואת שיוכם לשמאל והתריע בבאי העצרת כי אם לא ייצאו להצביע עלולה להיבחר ממשלת שמאל. 

נתניהו נואם בבאר שבע (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​

לקול תשואות הקהל הוא תקף גם את התקשורת, שלטענתו לא מדווחת על עשייתו וציין כי הוא הקים בבאר שבע מרכז היי טק קיברנטי (המרכז להגנת הסייבר) ואת הפיתוח האדיר בבאר שבע, לדבריו התקשורת מגחכת אודותיו. 

נתניהו סיים בבאר שבע יום שכלל סיור בדרום, בין היתר במפגש עם תושבי עוטף עזה, שרק השבוע נאלצו שוב להיכנס לממ''דים בשל ירי רקטות על יישובי העוטף וחזרתם של בלוני החבלה. תושבים בעוטף דרשו היום מראש הממשלה להחזיר את תחושת הביטחון.

האם מיעוט הממשתפים בעצרת מנבא מהפך בתוצאות הבחירות הקרובות? על פי משאל אינטרנטי שערכה קבוצת באר שבע ביחד, הרוב המכריע של הנשאלים תומך בנתניהו. מפלגות אחרות שניסו לערוך פעילויות בבאר שבע נתקלו בתגובות זועמות. ביום שישי שעבר ניסו פעילי מרצ לחלק פליירים בעיר העתיקה של באר שבע, כשמולם התייצבו אנשים זועמים, קיללו וגידפו. 

על הדרך, נתניהו הפתיע משפחה באר שבעית צעירה שלדבריו גדלה בשכונה מאז שהייתה שכונת פחונים (צילום: הדף הרשמי)
​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load