• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אם השלג לא בא לב''ש, עודד פשה לוקח אתכם לחרמון

עודד פשה, באר שבעי עם לב רחב, קרא ב''באר שבע ביחד'' שילדים ומשפחות בב''ש חולמים על שלג. הוא לקח יוזמה וכבר הוציא כמה מחזורים לטיול לחרמון, במחיר עלות ובאהבה רבה

באר שבעים בחרמון (צילום: עודד פשה)

עודד פשה הוא באר שבעי שלא נותר אדיש למה שקורה סביבו. כשאפשר והוא יכול, עודד נרתם לעזור ובעיקר - לשמח. הוא שמע שאחד הדברים שילדים - וגם לא מעט בוגרים - בבאר שבע חולמים עליו, זה לחוות שלג כמו בחרמון. הוא לקח יוזמה, אירגן אוטובוסים וכבר כמה מחזורים יצאו ליום בחרמון שכולו כיף. ''אני גובה מחיר עלות המכסה את הנסיעה. יוצאים בשש וחצי בבוקר וחוזרים לבאר שבע אחרי שמונה בערב, אחרי יום עמוס בחוויות. השכר הכי גדול שלי זה לראות את המשפחות נהנות. זה הכיף. לקחתי על עצמי את היוזמה באהבה ומכל הלב''.

בלי איש שלג אי אפשר: עודד פשה ליד סמל אתר החרמון

''יש משפחות רבות בבאר שבע שלא היו בחרמון והמון ילדים שלא ראו שלג. אז מתארגנים, מביאים אוטובוסים ונוסעים, נכנסים לאתר החרמון ועוברים יום שלם של חוויות. אם אפשר לקחת יוזמה ברוכה כזו - אז למה לא?'', מספר עודד. הוא מפרסם את מעדי הטיולים בעמוד ''באר שבע ביחד'' בפייסבוק, בו הוא זוכה להיענות רבה. ''בבאר שבע ובנגב יש משפחות רבות שלא יכולות להרשות לעצמן נסיעה ובית מלון בצפון, אבל כן לנסוע באוטובוס ולבלות יום בחרמון היפה, במחיר שווה לכל נפש. התגובות לטיולים נהדרות והן שוות את כל המאמץ''. עד כה, יצאו שלושה מחזורים ועודד רוצה לארגן מחזור רביעי.

הנסיעה לחרמון היא דרך כביש 6 ואורכת כארבע שעות לכל כיוון, עם תחנות בדרך. מגיעים לאתר בערך בשעה 10:00 בבוקר ועולים לנסיעה בחזרה לבאר שבע בסביבות השעה 16:00. השנה הייתה ברוכת גשמים ושלגים ואתר החרמון נפתח במלוא הדרו. שלגי הברכה כמובן, יהפכו בהמשך לנחלי ברכה שבחלקם יזרמו לכינרת.


תגובות

End of content

No more pages to load