• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מהרצליה לבירת הנגב: מהנדסת עיר חדשה בב''ש, תמר פוריה

פוריה שמשה במגוון תפקידים במנהל ההנדסה של עיריית הרצליה. היא מחליפה את דימיטרי פיגליאנסקי, שפרש מתפקידו באופן מפתיע בנובמבר האחרון

תמר פוריה, אדריכלית ומתכננת ערים נבחרה היום פה אחד לתפקיד מהנדסת העיר באר-שבע. פוריה, אדריכלית ומתכננת ערים, עוסקת בתחום התכנון העירוני והאדריכלות למעלה מעשור, הובילה פרויקטים של תכנון, בנייה, רישוי והתחדשות עירונית.

פוריה כהנה בעשור האחרון במגוון תפקידים במנהל ההנדסה של עיריית הרצליה, לרבות סגנית מהנדס העיר ומנהלת אגף רישוי והתחדשות עירונית. במסגרת עבודתה צברה ניסיון עשיר והתמחות רבה בנושאי תכנון עירוני, רישוי ופיקוח על הבנייה, פרויקטים את המחלקה להתחדשות עירונית במנהל ההנדסה.

בעברה עבדה פוריה, במשרדים העוסקים בתכנון כאדריכלית ומנהלת פרויקטים. לפוריה תואר אדריכל בהצטיינות מהמחלקה לארכיטקטורה בבצלאל ותואר שני במסלול לתכנון ערים ואזורים בטכניון. מינויה של תמר פוריה, תובא לאישור מועצת העיר בישיבתה הקרובה.

פוריה מחליפה את דימיטרי פיגליאנסקי, ששימש בתפקידו משך 13 שנה והודיע בנובמבר האחרון, באופן מפתיע, על פרישתו מהעירייה. לפתחו של פיגליאנסקי הונחו סוגיות שלוו בביקורת ציבורית רבה: פינוי דיירי כיכר קפלן, בניין שהוכרז מסוכן בשכונה א' ועד היום טרם נמצא פתרון מוסכם שיאפשר לדיירים לשוב לבתיהם וההחלטה להקים לאפשר את הקמתם של מגדלי מגורים בחניון הגרנד קניון וכן, המגמה לצופף מאוד את העיר באר שבע.


תגובות

End of content

No more pages to load