• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: התחזה לדוור ותקף זקן ערירי בביתו

אלי מלכה, בן 43, נאשם כי התחזה לדוור ותקף באלימות זקן ערירי במטרה לשדוד את כספו. נגד מלכה תלוי ועומד מאסר על תנאי

התחזה לדוור ושדד זקן (צילום הדמיה: PEXELS / CC0)

כתב האישום ובקשת מעצר תום ההליכים הוגשו על ידי פרקליטות מחוז דרום (פלילי) לבית המשפט המחוזי בב"ש נגד אלי מלכה, בן 43, אשר נכנס לביתו של אדם מבוגר, בן 72 בבאר שבע ותקף אותו באלימות עבור בצע כסף. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של שוד בנסיבות מחמירות ותקיפת זקן. כעולה מבקשת המעצר, הנאשם ביצע את העבירות כשתלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי.

על פי כתב האישום, ב-14 למרץ, לפני השעה 13:29, הגיע הנאשם לביתו של המתלונן ודפק על דלתו כשהוא מחזיק דבר דואר הנושא את שמו של הדייר, בן 72 המתגורר בגפו בבאר שבע. האיש ראה את הנאשם דרך מצלמת אבטחה בדלת הבית ושאל מיהו, הנאשם השיב שהוא מהדואר והמתלונן פתח את דלת ביתו.

מכתב האישום עולה כי מלכה אמר שיש לו דבר דואר עבור המתלונן וביקש ממנו עט. האיש הביא עט ופתח את הדלת. מלכה הצמיד טופס שהחזיק למשקוף וביקש ממנו לחתום. כאשר האיש בן ה-72 הרים את ידו לחתום, דחף הנאשם את המתלונן בחוזקה והמתלונן נפל על גבו על הרצפה. הנאשם נכנס לביתו של האיש המבוגר וסגר את הדלת. בעוד שהאיש שרוע על הרצפה, הצמיד מלכה את הזקן באמצעות ברכו לרצפה, תפס את ידו של המתלונן ושאל "איפה הכסף". האיש השיב שאין לו כסף, הנאשם אמר "תן לי לפחות 50 שקלים" והמתלונן השיב שאין לו. האיש המבוגר אמר לנאשם שכואב לו האגן וביקש שיעזור לו לקום, הנאשם נתן לו יד והמתלונן נעמד. 

מלכה אמר לאיש המבוגר שיש לו כסף. האיש עמד בכניסה למסדרון המוביל לחדרי הבית. מלכה שוב דחף את הזקן לרצפה על מנת שיוכל לעבור לחדרים. האיש המבוגר צעק "הצילו" ו- "צא משם", מלכה בתגובה חזר למתלונן שעדיין היה שרוע על הרצפה ושם את ידו על פיו של המתלונן על מנת להשתיקו. הנאשם נכנס לחדר השינה של המתלונן ולקח את ארנקו של המתלונן שהיה מונח על מדף. המתלונן ביקש מהנאשם שלא ייקח דבר ואמר לנאשם כי הכרטיסים שלו ממילא מבוטלים. הנאשם לקח מארנקו של המתלונן את תעודת הזהות שלו, כרטיס קופת חולים וכרטיס בנקאי, לקח את הטלפון הנייד של המתלונן ועזב את ביתו של המתלונן.

לאחר מכן, התקשר הנאשם מהטלפון הנייד של המתלונן לאדם אחר והציע למכור לו את הטלפון הנייד. בעקבות מעשיו של הנאשם נגרמו למתלונן חבלות של ממש בדמות המטומות גדולות בגפיים העליונות ודימום קל באמה השמאלית. הנאשם במעשיו הנ"ל, גנב את חפציו של המתלונן תוך ביצוע עבירת אלימות במתלונן ותוך שהכה את המתלונן ופצע אותו.

תגובות

End of content

No more pages to load