• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד האסירים הביטחוניים שפגעו בסוהרים בכלא קציעות

אנס עוואד, בן 33, ניסה לדקור סוהר. מחמוד אל לטיף, בן 28, איים על קצין מודיעין. המקרים ארעו בשבוע שעבר, בעת התקוממות האסיר בשל שיבוש הקליטה הסלולרית בכלא

כלא קציעות בנגב (צילום ארכיון: EMAN / CC BY 3.0)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה השבוע לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב האישום נגד אסיר בטחוני בכלא "קציעות", אנס עוואד, בן 33, אשר לפני כ-3 ימים ניסה לדקור סוהר באמצעות דוקרן שהיה ברשותו. כמו כן, הוגש כתב אישום לבית משפט השלום בב"ש נגד עצור מנהלי בכלא "קציעות", מחמוד אל לטיף, בן 28,  אשר איים על קצין המודיעין בכלא ועל סגנו בפגיעה שלא כדין בגופם על-ידי רצח או חבלה חמורה.

על פי עובדות כתב האישום שהוגש נגד אנס עוואד, בתאריך ב-25 במרץ בשעה 12:45, לאחר שהוצאו האסירים על-ידי הסוהרים מתאם למקלחות, הבחין הסוהר כי הנאשם מחזיק בידו דוקרן באורך 8.5 ס"מ. כאשר הסוהר צעק "דוקרן, דוקרן" וניסה לתפוס את הדוקרן מידי הנאשם, ניסה הנאשם לדקור או לחתוך את הסוהר עם הדוקרן, כשהוא מכוון את הדוקרן לעבר ראשו וצווארו. סוהר אחר ששמע את קריאתו הגיע למקום והשתלט על הנאשם.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של נסיון לחבלה חמורה והחזקת חפץ אסור מסוכן במטרה להביא לסיכון חיי אדם ולגרום חבלה חמורה לאדם. כתב האישום נגד מחמוד אל לטיף מייחס לו עבירה של  איום בביצוע מעשה טרור.

תגובות

End of content

No more pages to load