• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יש לכם חוב למי שבע? - הסדר מחיקת חלק מהחוב יוצא לדרך

רשות המים, באמצעות תאגידי המים, פותחת בהסדר מחיקה של חלק מהחוב שלכם, בתנאי שתשלמו אותו בחודשים הקרובים. מתי זה מתחיל ומי זכאי להסדר החוב?

הסדר חוב, במי שבע (צילום: PXHERE / CC0)

רשות המים פותחת באמצעות תאגידי המים והביוב במבצע לעידוד צרכנים ביתיים להסדיר חובות מים שוטפים. במסגרת המבצע, תבוצע מחיקת ריבית והצמדה לחובות הקיימים לצרכנים פרטיים, ובכך יופחת החוב שיתבקש כל צרכן לשלם. מבצע זה יוגבל לתקופה של כארבעה חודשים וייפתח ביום שלישי 2.4 ויסתיים ביום רביעי 31.7.

תושבי באר שבע ואופקים שצברו חוב בגין חשבון המים יוכלו להסדירו מול "מי שבע" במהלך חודשי המבצע. ההסדר שיושג עם כל צרכן שיבקש להסדיר את חובו בתקופה זו יתקיים בתנאי שיעמוד בהסדר התשלומים שיסוכם וישלם את חיובי המים והביוב השוטפים. את פירעון החוב במסגרת תנאי המבצע ניתן להסדיר באמצעות הגעה למשרדי התאגיד. 

​​​​​​​מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "אנו רואים חשיבות גדולה במבצע להפחתת החובות של רשות המים ומאמינים כי יש כאן הזדמנות חד פעמית לתושבים בעלי חוב, לישר קו ולהסדיר את חובם במתכונת מופחתת ובכך לפתוח דף חדש. תשלום עבור מים, מוצר ציבורי בהגדרתו, הנו חובתו של כל תושב הצורך מוצר ציבורי. הכספים הללו מושבים לתושבים בהשקעה, בשיקום ושדרוג תשתיות המים והביוב הציבוריות ולרווחת כלל התושבים".

תגובות

End of content

No more pages to load