• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קניון ים המלח יהפוך לקניון הראשון ללא מע"מ מחוץ לאילת

לראשונה מחוץ לאילת: קניון ללא מע"מ לכולם. גם לתיירים שמבקרים בים המלח - ומעכשיו גם לנופשים הישראלים. תיירי החוץ יזכו עתה גם לפטור ממע"מ וגם להחזר מע"מ - הטבה חסרת תקדים בישראל

קניון ים המלח. ללא מע''מ

צילום: משרד סהר פרסום והפקות  

​​​​​​​קניון יום המלח (Dead Sea Mall) יהפוך החל מיום א' ה-7 באפריל, לראשונה בישראל, לקניון ללא מע"מ גם לישראלים ובכך יאפשר לכל הנופשים במרחב אזור ים המלח והדרום, ליהנות ממהפכת המע"מ ומהמחירים הנמוכים בישראל של מותגי על כדוגמת בוס, פנדורה, ארמאני אקסצ'ינייג, טומי הילפיגר, קלווין קליין ומותגי יוקרה נוספים.

עם הקמת הפרויקט, הציע הקניון, לראשונה בישראל, עמדת החזר מע"מ לתיירים, שמטרתה  לאפשר לכ-3 מיליון תיירים שמגיעים בשנה לאזור ים המלח, לחסוך את ההמתנה בנתב"ג ולקבל את ההחזר בעמדה מיוחדת. 

החל מה-7 באפריל, יוזמת חברת ברקליס סבסוד כספי לתושבי חו"ל וישראלים גם יחד, אשר יצור שיויון ואחידות בין ציבור הלקוחות, שכולו ייהנה מפטור מתשלום עבור רכישת המוצרים בקניון ים המלח בגובה המע"מ .

עו"ד חגי אדורם נציג חברת ברקליס יזמית קניון ים המלח: "לאחר שהחברה כבר יזמה מהלך ייחודי וראשון בישראל להקמת עמדת החזר מע"מ לתיירים כבר בקניון. 

כעת, החברה ממשיכה באותה הדרך ויזמה מהלך (מסובסד) נרחב הרבה יותר, והוא "קניון ללא מע"מ לכווולם". גם לתיירים וגם לנופשים הישראלים אשר יקבלו מעתה פטור מתשלום  עבור רכישת המוצרים בקניון ים המלח בגובה המע"מ .
למעשה זהו יהיה הקניון הראשון בישראל מחוץ לאילת אשר יהיה קניון ללא מע"מ. 

זאת ועוד, תיירי החוץ הרבים הפוקדים את ים המלח ייהנו מ"פעמיים כי טוב" גם יהיו פטורים מתשלום המע"מ (שהינו מהלך מסובסד) וגם יהיו זכאים להחזר מע"מ, דבר שאין לו תקדים גם לא באילת". 

קניון ים המלח הינו פרויקט מסחרי מהמקוריים והיוקרתיים שנעשו אי פעם בישראל. הקניון בנוי על 15 אלף מ"ר בעל שתי קומות מסחר ומונה כ-100 חנויות.

בהקמתו של הקניון הושקעו כ-300 מיליון שקלים. מעבר לאדריכלות יוצאת הדופן והאטרקציות הסביבתיות אשר חוברו לקניון, נבחר תמהיל יוקרתי במיוחד של שוכרים על מנת לעמוד על הצורך שלמעלה מ2.7 מיליון איש בשנה אשר פוקדים את ים המלח – אחד משמונת פלאי תבל אשר יותר ממחציתם הינם תיירים תושבי חוץ.

בין שוכרי הקניון ניתן למצוא את מותגי האיכות: BOSS, ARMANI EXCHANGE, POLO RALPH LAUREN,  COLUMBIA, PANDORA, TIMBERLAND , CK ,  TOMMY HILFIGER , PAUL & SHARK ואחרים. לא כולל מבצעי סוף עונה, ובכפוף לתקנון המופיע באתר החברה. לרשימת החנויות והמוצרים המלאה המשתתפים בהנחת המע"מ, יש לעיין בתקנון המפורט הנמצא באתר החברה בכתובת : www.deadseamall.co.il

תגובות

End of content

No more pages to load