• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שלום לבימות ליד העירייה? חגיגות העצמאות יועברו למתחם אצטדיון טרנר

עבודות הפיתוח בשדרות רגר, הכוללות צמצום נתיבי תנועה, אילצו את העירייה להעביר את חגיגות העצמאות לשטח שבין טרנר לקונכייה, גדול ונגיש בהרבה

מתחם טרנר (צילום: דני בלר)

שלום לבימות הבידור ברחבת העירייה: עבודות הפיתוח בשדרות רגר מאלצות את עיריית באר שבע להעביר את האירוע המרכזי בבאר שבע לשטח חלופי. השנה חגיגות ייערכו בשטח שבין טרנר לקונכייה, אשר יוכשר לקליטת עשרות אלפי מבלים.

​​​​​​​בכך, מסתיימת מסורת בת עשרות שנים, בהן נערכו טקסי יום הזיכרון וחגיגות העצמאות ברחבת העירייה. רחבת העירייה שימשה גם לעריכת אירועים אחרים, בהם אירוע הסיום של מצעד הגאווה, שצעד ממתחם וינגייט -רגר לעירייה, דרך קטע בשדרות רגר שנהפך לשטח סטרילי, על מנת לשמור על שלום הצועדים. מעניין אם צעדה באיזור רגר תעניק להם נראות דומה.

השנה העירייה נדרשת לקיצוצים בתקציבה, אך לא תפגע בחגיגות העצמאות ובטקסי הזיכרון שלפניהן. בין האמנים הבולטים שיופיעו השנה בב''ש - דודו טסה וגם  - כשרונות מקומיים. עבודות התשתית ברגר מתוננות להימשך חודשים ארוכים, בכל פעם בקטע אחר. 

מעיריית באר שבע נמסר: ''ההחלטה להעביר את האירועים לקריית הספורט, התקבלה  בשל העבודות המתבצעות לאורך שדרות רגר בסמוך לרחבת העירייה וכן בשל דרישת משטרת ישראל להעתיק את האירועים ההמוניים למקום חלופי וזאת מתוך שיקולי בטיחות.  יש לציין, קיום אירוע טקס ערב יום הזכרון לחללי צה"ל ברחבת הספורט ולא בעירייה, תואם בהסכמה עם ארגון בית יד לבנים''.

''בחגיגות יום העצמאות שיתקיימו על שתי במות אחת מהן לילדים, יופיעו האמנים נועה קירל, דודו טסה, עידן עמדי ונוי פדלון, לצד אומנים אלה יופיעו גם כשרונות צעירים מבאר שבע, בינהם להקת צעירי באר שבע ולהקת מחול. 
על בימת הילדים כוכבת רינת גבאי. מופע מרהיב של זיקוקי דינור, יכסו את שמיים.  במהלך  ערב יום העצמאות יתקיימו במספר מוקדים אירועים נוספים''. 

תגובות

End of content

No more pages to load