• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סוף טוב: בזכות אנשי ב''ש, האם ובנותיה מצאו בית

הסיפור הנוגע ללב של א', אשר נזרקה מביתה בשל חוב, נגע ללב רבים ועד השעות הקטנות של הלילה, עשו רבים למציאת פתרון

כבר לא גרות באוהל. המשפחה מצאה בית (צילום סלולרי)

היכן שהרשויות נכשלות - הלב הרחב של תושבי באר שבע נכנס לפעולה ובגדול. אתמול דיוונו על סיפורה של א', אם לחמישה, שנזרקה מביתה, אחרי שלא עמדה בתשלומים. הפינוי הגיע בהפתעה וקרה כשבבית הייתה רק אחת הבנות, שלא הלכה לבית הספר כי לא חשה בטוב. תוך דקות כל תכולת הבית הונחה ברחוב, מבלי שאיש יחשוב לאן יפתנו האם ובנותיה.

באין ברירה, האם, באמצעות חברה, פנתה לקבוצת באר שבע ביחד, המונה 110,000 חברים. בברנז'ה NEWS פרסמנו תיעוד בלעדי של פינוי המשפחה מביתה, שזכה לתגובות רבות מצד גולשים והידיעה, כך מתברר, הגיעה גם אל הרשויות.
בעקבות פרסום הכתבה,  האמא קיבלה אישור לדיור ציבורי וסיוע מוגדל. אלינור רווח אזולאי נרתמה לאסוף כסף לשכירות, מאחר ובעלי דירות בבאר שבע מסרבים להשכיר בתים למי שאין ברשותו חשבון בנק או צ'קים.

''חייג אליי בחור מדהים, יעקב עטיה ואמר לי פשוט ''בואי קחי בית לשנה כולל חשמל מים ארנונה הכל עליי עד שתקבל דירת עמידר'', מספרת אלינור בהתרגשות גדולה. ''אני פעילה מזה שש שנים ומעולם לא נתקלתי באדם מיוחד כמו יעקב.  בזה הרגע האמא והבנות קיבלו מפתח ונחתם חוזה שכירות''. 

אלינור מבקשת לעדכן את כל מי שתרם כסף לשכירות:  ''היום נעשה לאמא והילדים רב קו ונטעין שיוכלו לנסוע למסגרות.  היום האמא תנקה את הדירה ומחר על הבוקר נדאג לקניה שתמלא את הבית בכל טוב, ירקות פירות תבלינים מוצרי יסוד בשרי וחלבי 
הכל מהכל''.

''אני מבקשת להגיד תודה מיוחדת לאתי כהן, מנהלת אגף הרווחה בעיריית באר שבע, שהיינו ערות כל הלילה ולא נחה לרגע, עד למציאת הפתרון. גם מגיעה תודה לעמידר, שנתנו שרות מהיר ולראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ'''.

אלינור נדהמה מההרתמות של האנשים, בהם ערן בר שושן, מנהל באר שבע ביחד,  אלמוג מ''בית הפנקייק'' שדאג לארח את המשפחה במלון ויעקב עטיה מ''חשמל הדראוליקה 90''. היא מודה, כמובן, לתושבי ב''ש הרבים שנרתמו.


תגובות

End of content

No more pages to load