• 29 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע מתכוננת להגעת אלפי תיירים במסגרת ארועי האירוויזיון

מנהלת העיר העתיקה ערכה הכשרה בנושא תיירות לנהגי המוניות ומנהלי תחנות המוניות ברחבי העיר. ''נהגי המוניות הם השגרירים של ב''ש'', מסבירים במנהלת

הכשרת נהגי המוניות בעיר העתיקה (צילום: מנהלת העיר העתיקה)

כחלק מהיערכות העיר באר שבע להגעתם של אלפי תיירים לישראל במסגרת אירועי האירוויזיון וכחלק מקידום התיירות בעיר באר שבע קיימה בשבוע שעבר מינהלת העיר העתיקה הכשרת תיירות לנהגי מוניות ולמנהלי תחנות מוניות ברחבי העיר. מטרת ההכשרה הייתה לשפר ולפתח בקרב נהגי המוניות תפיסת עולם תיירותית ומיומנויות של שירות אפקטיבי.

בתחילת המפגש קיבלו סקירה על תיירות באר שבע מפי מנהלת מינהלת העיר העתיקה והתיירות, לילך נגיד ולאחר מכן נהנו ממגוון הרצאות מקצועיות שהועברו על ידי המומחה לחוויית לקוח בתחום התיירות, חיים קארו. בהרצאות קיבלו נהגי המוניות טיפים שהם יוכלו להשתמש בהם כדי לעורר רגש חיובי בקרב הנוסעים ואפילו למדו כיצד להתגבר על מכשולי שפה באמצעות אפליקציות.

הרציונל לקיום ההכשרה היה שנהגי המוניות המסיעים תיירים ומבקרים רבים שפוקדים את העיר הם שגרירים חשובים של באר שבע ולכן יש להציג בפניהם את ההיצע התיירותי של העיר, ביניהם את אתרי התיירות המגוונים ומוסדות התרבות והאמנות הקיימים בה. מינהלת העיר העתיקה והתיירות נמסר כי המפגשים היו מוצלחים ובכוונתם להעמיק את הקשר ושיתוף הפעולה עם תחנות המוניות בעיר.

תגובות

End of content

No more pages to load