• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בעת הגשת כתב אישום נגד שודד קשיש ערירי התברר: הוא שדד קשישה נוספת

כתב אישום נגד תושב ב''ש, בן 43, שהתחזה לדוור ושדד באכזריות קשיש ערירי. בעת החקירה התברר: הוא שדד חצי שעה קודם לאירוע קשישה נוספת

שדד קשיש בביתו (צילום הדמיה: PXHERE / CC0)

בלי רחמים: בפעילות משטרתית נעצר חשוד בתקיפה ושוד של קשיש ערירי לאחר שהתחזה בפניו כדוור. בהמשך החקירה השודד חשף שוד נוסף שביצע על פי החשד חצי שעה קודם לכן. השוד התרחש ב-14 במרץ, סמוך לשעה 13:30. שוטרים שהוזעקו לזירת האירוע מצאו את הקשיש פצוע בפלג גופו העליון ואז התברר להם שהשודד התחזה לדוור וניצל את העובדה שהקשיש פתח את דלת ביתו, על מנת לשדוד אותו באכזריות..

בעת השוד, הקורבן נפל על הרצפה ובעודו חבול, החשוד נכנס לביתו סגר את הדלת ושדד ממנו את מכשירו הסלולארי ותעודת זהות ובה גם כרטיסי חיוב. למקום זומן צוות רפואי והוא טופל בביתו.

נפתחו סריקות נרחבות ואותר חשוד במקלט סמוך וברשותו הרכוש אשר עפ"י החשד נשדד מהקורבן. החשוד, תושב באר בן 43,  נעצר.

מעצרו הוארך מעת לעת ועם תם מלאכת החקירה, ב-21 במרץ, הוגשה הצהרה בדבר הכוונה להגיש כנגדו כתב אישום בגין המיוחס לו. מעצרו של החשוד הוארך עד ה-25 במרץ..

צוות החקירה המשיך במלאכתו ועלה בידו לקשור החשוד לאירוע נוסף בו עפ"י החשד כחצי שעה לפני אירוע השוד  (13:00 לערך), עקב החשוד אחר אישה מבוגרת כבת 85 עד לפתח הכניסה לביתה בבאר שבע, אז אחז בכוח בתיק אותו נשאה בידה, חטף אותו ממנה ונמלט.

בעודו נתון במעצר באירוע הקודם, מעצרו של החשוד באירוע זה הוארך עד היום וחומר החקירה הועבר לעיון התביעה. "משטרת ישראל רואה רואה בחומרה רבה אירועי אלימות ובפרט כאלו המכוונים לניצול חולשתה של האוכלוסיה המבוגרת", כך נמסר מהמשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load