• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כמו פעם: אלונה ברקת סיירה בשוק העירוני ונפגשה עם תושבים

מס' 3 בימין החדש עשתה סיבוב בחירות ''כמו פעם'': פגשה עם תושבים במדרחוב ובשוק העירוני, שמעה את המצוקות וביקשה את אמון הבוחרים

ברקת בשוק העירוני. מסע בחירות אולד סקול (צילום סלולרי)

מועמדת מס' 3 בימין החדש ונשיאת הפועל באר שבע, אלונה ברקת סיירה היום, שישי,  בבאר שבע. את היום פתחה ברקת בשוק העירוני, משם המשיכה למדרחוב העיר העתיקה, קניון הנגב ואת הסיור חתמה בגראנד קניון בעיר. כשהיא מוקפת בעשרות פעילים ותומכים של מפלגת הימין החדש, פגשה ברקת את תושבי העיר. אלונה עשתה מסע בחירות ''אולד סקול'' בב''ש: נפגשה עם האנשים, ביקרה בשוק ולחצה ידיים. 

"אני אוהבת אתכם באר שבע. את המהפכה שחוללנו בכדורגל, נחולל בשאר תחומי החיים של כולנו: בריאות, תעסוקה, הייטק ועוד'', אמרה. ברקת זוכה לאהדה גדולה בבאר שבע, כאשר אין עוררין לגבי תרומתה לספורט בעיר. באשר למגרש הפוליטי, זה כבר משחק אחר והיא, כמו שאר המועמדים, תצטרך לחכות לתוצאות האמת. 

סקר הסקרים של כאן תאגיד השידור, המשכלל את הסקרים של כלל הערוצים, מעניק לימין החדש 6 מנדטים - כמות מנדטים דומה לאלה של כולנו, איחוד מפלגות הימין וזהות, חברות פוטנציאליות בקואליציית ימין בראשות נתניהו. ברקת עושה בימים האחרונים ''חריש עמוק'' בבאר שבע, לרבות שיגור הודעות מוקלטות לתושבי העיר. עם זאת, בסקר של באר שבע ביחד, שננעל אתמול, הימין החדש זוכה למעט מאוד קולות. 

לאחרונה, הצהירה ברקת על תוכנית הנגב שלה. כיצד התוכנית, שמתכוונת בין היתר להעניק לבאר שבע הטבות של יישוב בקו העימות תתגרם לקולות בקלפי - הדבר יתברר רק ביום רביעי הבא.

תגובות

End of content

No more pages to load