• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הבאר שבעים יצאו להצביע - ולנצל את יום השבתון

אין אווירת בחירות בעיר, כשאת רוב תשומת הלב תופס הליכוד, שפעיליו בב''ש סבורים שהוא הולך לקבל את מרבית הקולות. בשטח לא נראים נציגים של מפלגות אחרות

קלפי בב''ש (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפרלמנטרי
​​​​​​​
281 הקלפיות בעיר באר שבע נפתחו הבוקר, שלישי, כסידרן. בבירת הנגב יש כ-168,000 בעלי זכות בחירה, אך לנכון לשעות הצהריים, אחוזי ההצבעה נמוכים מבחירות 2015. 


צילום: משה פריאל

צילום: משה פריאל

​​​​​​​בניגוד למערכות קודמות, אין בעיר אווירת בחירות: לא נראים פעילים ברחובות, הרחובות אינם מכוסים שלטים, בבתי הקפה בעיר העתיקה יש הרבה מקומות פנויים. מבחינת נראות בשטח, הליכוד זוכה למירב תשומת הלב, אך ניתן לראות שלטים של כולנו ושל מפלגת העבודה, שהתרכזה בעיקר בשכונת רמות. 

צילום: משה פריאל

צילום: משה פריאל

בשכונת דרום נצפו גם שלטים של הימין החדש, האיחוד הלאומי ומעט של המפלגות החרדיות ש"ס ודגל התורה. משום מה כמעט ולא נראו מודעות של ישראל ביתנו.

סניף הליכוד בבאר שבע רחש משעות הבוקר: פעילים שנרתמו למשימתם הסיום הגמר לנצח בכל מחיר וביתרון ברור. לקראת השעה 10:00 בבוקר הגיע השר לביטחון פנים גלעד ארדן ושוחח שיחת מוטיבציה עם הפעילים ויצא לסייר בקלפיות ברחבי העיר נלוותי אליו לבית הספר המקיף "רגר" בשכונת נווה זאב.

בקלפי בבית הספר בן גוריון בשכונת רמות פגשתי את פנחס אלוש חסיד משה כחלון (כולנו) מנסה לשכנע את צביקה גרינברג שניהם תושבי באר שבע שככול הנראה עומד לתת את קולו ל"כחול לבן".

אלונה ברקת, מספר 3 במפלגת הימין החדש, הצביעה בקלפי הסמוכה לביתה בשכונת רמות, יחד עם שלושת בניה .מחוץ לקלפי אמרה ברקת: "תושבי ישראל צאו להצביע ולהשפיע תנו לי את הכוח לפעול למענכם ולהיות הנציגה של הדרום והצפון בממשלת נתניהו הבאה".

הבחירות בבאר שבע (צילום: משה פריאל)

תגובות

End of content

No more pages to load